See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników chemicznych do laboratoriów Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych do laboratoriów Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych. Zamówienie zostanie udzielone w 9/dziewięciu częściach. Częścią zamówienia jest rozdział: Rozdział 1 – dostawa odczynników chemicznych do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Ogrodowa 10, 15-027 Białystok (LB); Rozdział 2 – dostawa odczynników chemicznych do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, Al. M. J. Piłsudskiego 8/12, 81-378 Gdynia (LG); Rozdział 3 – dostawa odczynników chemicznych do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Zagnańska 91, 25-558 Kielce (LK1); Rozdział 4 – dostawa odczynników chemicznych do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Zagnańska 91, 25-558 Kielce (LK2); Rozdział 5 – dostawa odczynników chemicznych do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Nowy Świat 3, 20-418 Lublin (LL1); Rozdział 6 – dostawa odczynników chemicznych do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Nowy Świat 3, 20-418 Lublin (LL2); Rozdział 7 – dostawa odczynników chemicznych do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Poprzeczna 19, 10-282 Olsztyn (LO); Rozdział 8 – dostawa odczynników chemicznych do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Reymonta 11/13, 60-791 Poznań (LP); Rozdział 9 – dostawa odczynników chemicznych do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Sienkiewicza 3, 00-015 Warszawa (LW).
Vorherige Bekanntmachung: 137691-2026
Interne Kennung: BAD.241.2.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 24000000 Chemische Erzeugnisse, 33698100 Mikrobiologische Kulturen, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozdział 1 – dostawa odczynników chemicznych do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Ogrodowa 10, 15-027 Białystok (LB).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych do laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Białymstoku. Szczegółowe wymagania zostały zawarte w dziale IV Specyfikacji warunków Zamówienia (SWZ) oraz formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2A do SWZ.
Interne Kennung: Rozdział 1
Los: LOT-0002
Titel: Rozdział 2 – dostawa odczynników chemicznych do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, Al. M. J. Piłsudskiego 8/12, 81-378 Gdynia (LG).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych do laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Gdyni. Szczegółowe wymagania zostały zawarte w dziale IV Specyfikacji warunków Zamówienia (SWZ) oraz formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2B do SWZ.
Interne Kennung: Rozdział 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 33698100 Mikrobiologische Kulturen
Los: LOT-0003
Titel: Rozdział 3 – dostawa odczynników chemicznych do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Zagnańska 91, 25-558 Kielce (LK1).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych do laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Kielcach. Szczegółowe wymagania zostały zawarte w dziale IV Specyfikacji warunków Zamówienia (SWZ) oraz formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2C do SWZ.
Interne Kennung: Rozdział 3
Los: LOT-0004
Titel: Rozdział 4 – dostawa odczynników chemicznych do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Zagnańska 91, 25-558 Kielce (LK2).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych do laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Kielcach. Szczegółowe wymagania zostały zawarte w dziale IV Specyfikacji warunków Zamówienia (SWZ) oraz formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2D do SWZ.
Interne Kennung: Rozdział 4
Los: LOT-0005
Titel: Rozdział 5 – dostawa odczynników chemicznych do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Nowy Świat 3, 20-418 Lublin (LL1).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych do laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Lublinie. Szczegółowe wymagania zostały zawarte w dziale IV Specyfikacji warunków Zamówienia (SWZ) oraz formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2E do SWZ.
Interne Kennung: Rozdział 5
Los: LOT-0006
Titel: Rozdział 6 – dostawa odczynników chemicznych do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Nowy Świat 3, 20-418 Lublin (LL2).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych do laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Lublinie. Szczegółowe wymagania zostały zawarte w dziale IV Specyfikacji warunków Zamówienia (SWZ) oraz formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2F do SWZ.
Interne Kennung: Rozdział 6
Los: LOT-0007
Titel: Rozdział 7 – dostawa odczynników chemicznych do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Poprzeczna 19, 10-282 Olsztyn (LO).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych do laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Olsztynie. Szczegółowe wymagania zostały zawarte w dziale IV Specyfikacji warunków Zamówienia (SWZ) oraz formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2G do SWZ.
Interne Kennung: Rozdział 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
Los: LOT-0008
Titel: Rozdział 8 – dostawa odczynników chemicznych do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Reymonta 11/13, 60-791 Poznań (LP).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych do laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Poznaniu. Szczegółowe wymagania zostały zawarte w dziale IV Specyfikacji warunków Zamówienia (SWZ) oraz formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2H do SWZ.
Interne Kennung: Rozdział 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 24000000 Chemische Erzeugnisse
Los: LOT-0009
Titel: Rozdział 9 – dostawa odczynników chemicznych do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Sienkiewicza 3, 00-015 Warszawa (LW).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych do laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Warszawie. Szczegółowe wymagania zostały zawarte w dziale IV Specyfikacji warunków Zamówienia (SWZ) oraz formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2I do SWZ.
Interne Kennung: Rozdział 9