See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laden, transport en verwerken van bodemas van de afvalverbrandingsinstallatie van IVBO
Beschreibung: Het laden, het transport en het verwerken van op jaarbasis ca 38.000 ton bodemas afkomstig van de verbranding van huishoudelijk afval. De verwerking dient een bewezen en vergunde nuttige toepassing van de bodemas te omvatten. Er moet gestreefd worden naar een maximaal nuttige toepassing van de bekomen restfracties. De berging of de verwijdering van de residu’s die ontstaan tijdens het verwerkingsproces is ook vervat in de opdracht. De te verwerken reststoffen betreffen : • Verbrandingsas (ook genoemd bodemas, korrelas, slakken uit de verbranding) afkomstig van de verbranding van huishoudelijke en daarmee gelijkgestelde niet gevaarlijke afvalstoffen en niet risicohoudend medisch afval. De as wordt bekomen via een natte ontslakking. • De verbrandingsas is niet ontijzerd en bevat dus nog al het schroot uit de verbrande afval. Het schroot dat gerecupereerd wordt uit de bodemassen zal als opbrengst aan IVBO vergoed worden; • De verbrandingsas bevat waardevolle non-ferro restfracties die gerecupereerd kunnen worden uit de bodemassen en zal als opbrengst aan IVBO vergoed worden; • De verbrandingsas is steekvast; • De verbrandingsas kan zich in droge of vochtige toestand bevinden; De inschrijver voor deze opdracht is de exploitant/eigenaar van de verwerkingssite waar de bodemassen van deze opdracht verwerkt zullen worden. Enkel het transport (inclusief laden van de bodemas op de site van IVBO) mag in onderaanneming.
Interne Kennung: PPP189-293/6060/A-BE-H100-0009
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513400 Aschenbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: A-BE-H100-0009_1