See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naprawa bieżąca i dokowa OTrM 824
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), którą Zamawiający przekaże Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Vorherige Bekanntmachung: 518893-2025
Interne Kennung: 12/KPW/TO/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50640000 Reparatur und Wartung von Kriegsschiffen
5. Los
Los: LOT-0001