See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania specjalistycznego i licencji oprogramowania antywirusowego wraz usługami towarzyszącymi
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż, dostawę i wdrożenie oprogramowania specjalistycznego oraz licencji oprogramowania antywirusowego, a także wykonanie usług towarzyszących w ramach następujących CZĘŚCI zamówienia:: 1) CZĘŚĆ I – dostawa i wdrożenie nowych modułów Szpitalnego Systemu Informacyjnego z obsługą Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, 2) CZĘŚĆ II – dostawa i wdrożenie systemu zarządzania przepływem pacjenta w zakładzie radioterapii, 3) CZĘŚĆ III – dostawa i wdrożenie systemu do obsługi akredytacji, wewnętrznego systemu jakości, autoryzacji i cyberbezpieczeństwa, 4) CZĘŚĆ IV – wdrożenie i świadczenie usługi SOC (Centrum Operacji Bezpieczeństwa) wraz z przeprowadzeniem szkoleń i audytu cyberbezpieczeństwa, 5) CZĘŚĆ V – dostawa licencji na system antywirusowy dla 650 stanowisk. 2. Szczegółowy opis CZĘŚCI I zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej SWZ. 3. Szczegółowy opis CZĘŚCI II zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ. 4. Szczegółowy opis CZĘŚCI III zamówienia znajduje się w załączniku nr 4 do SWZ. 5. Szczegółowy opis CZĘŚCI IV zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ. 6. Szczegółowy opis CZĘŚCI V zamówienia znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ. 7. Opisy znajdujące się w załącznikach nr 2 – 6 do SWZ zawierają minimalne wymagania odnośnie produktów objętych przedmiotem zamówienia co oznacza, że wykonawca może zaoferować produkty charakteryzujące się lepszymi parametrami technicznymi lub użytkowymi. 8. W każdym przypadku, gdy zamawiający w SWZ powołuje się na normy, europejskie oceny techniczne, aprobaty, certyfikaty, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym. 9. W każdym przypadku, gdy zamawiający w SWZ opisuje przedmiot zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę, co mogłoby doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, dopuszcza się rozwiązanie równoważne pod warunkiem, że zaoferowane rozwiązanie spełnia wymagania w zakresie oczekiwanych przez zamawiającego funkcjonalności, jakości i właściwości. 10. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy, obowiązującymi przepisami, normami oraz z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
Vorherige Bekanntmachung: 262803-2026
Interne Kennung: ZPZ-20/02/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 72263000 Software-Implementierung, 79417000 Sicherheitsberatung, 72253200 Systemunterstützung, 80550000 Sicherheitsausbildung, 72800000 Computerrevision und -prüfung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I – dostawa i wdrożenie nowych modułów Szpitalnego Systemu Informacyjnego z obsługą Elektronicznej Dokumentacji Medycznej
Beschreibung: 1. CZĘŚĆ I – dostawa i wdrożenie nowych modułów Szpitalnego Systemu Informacyjnego z obsługą Elektronicznej Dokumentacji Medycznej. 2. Szczegółowy opis CZĘŚCI I zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ. 3. Opis znajdujący się w załączniku nr 2 do SWZ zawiera minimalne wymagania odnośnie produktów objętych przedmiotem zamówienia co oznacza, że wykonawca może zaoferować produkty charakteryzujące się lepszymi parametrami technicznymi lub użytkowymi. 4. W każdym przypadku, gdy zamawiający w SWZ powołuje się na normy, europejskie oceny techniczne, aprobaty, certyfikaty, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym. 5. W każdym przypadku, gdy zamawiający w SWZ opisuje przedmiot zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę, co mogłoby doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, dopuszcza się rozwiązanie równoważne pod warunkiem, że zaoferowane rozwiązanie spełnia wymagania w zakresie oczekiwanych przez zamawiającego funkcjonalności, jakości i właściwości. 6. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy, obowiązującymi przepisami, normami oraz z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
Interne Kennung: CZĘŚĆ I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II – dostawa i wdrożenie systemu zarządzania przepływem pacjenta w zakładzie radioterapii
Beschreibung: 1. CZĘŚĆ II – dostawa i wdrożenie systemu zarządzania przepływem pacjenta w zakładzie radioterapii. 2. Szczegółowy opis CZĘŚCI II zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ. 3. Opis znajdujący się w załączniku nr 3 do SWZ zawiera minimalne wymagania odnośnie produktów objętych przedmiotem zamówienia co oznacza, że wykonawca może zaoferować produkty charakteryzujące się lepszymi parametrami technicznymi lub użytkowymi. 4. W każdym przypadku, gdy zamawiający w SWZ powołuje się na normy, europejskie oceny techniczne, aprobaty, certyfikaty, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym. 5. W każdym przypadku, gdy zamawiający w SWZ opisuje przedmiot zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę, co mogłoby doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, dopuszcza się rozwiązanie równoważne pod warunkiem, że zaoferowane rozwiązanie spełnia wymagania w zakresie oczekiwanych przez zamawiającego funkcjonalności, jakości i właściwości. 6. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy, obowiązującymi przepisami, normami oraz z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
Interne Kennung: CZĘŚĆ II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III – dostawa i wdrożenie systemu do obsługi akredytacji, wewnętrznego systemu jakości, autoryzacji i cyberbezpieczeństwa
Beschreibung: 1. CZĘŚĆ III – dostawa i wdrożenie systemu do obsługi akredytacji, wewnętrznego systemu jakości, autoryzacji i cyberbezpieczeństwa. 2. Szczegółowy opis CZĘŚCI III zamówienia znajduje się w załączniku nr 4 do SWZ. 3. Opis znajdujący się w załączniku nr 4 do SWZ zawiera minimalne wymagania odnośnie produktów objętych przedmiotem zamówienia co oznacza, że wykonawca może zaoferować produkty charakteryzujące się lepszymi parametrami technicznymi lub użytkowymi. 4. W każdym przypadku, gdy zamawiający w SWZ powołuje się na normy, europejskie oceny techniczne, aprobaty, certyfikaty, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym. 5. W każdym przypadku, gdy zamawiający w SWZ opisuje przedmiot zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę, co mogłoby doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, dopuszcza się rozwiązanie równoważne pod warunkiem, że zaoferowane rozwiązanie spełnia wymagania w zakresie oczekiwanych przez zamawiającego funkcjonalności, jakości i właściwości. 6. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy, obowiązującymi przepisami, normami oraz z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
Interne Kennung: CZĘŚĆ III
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ IV – wdrożenie i świadczenie usługi SOC (Centrum Operacji Bezpieczeństwa) wraz z przeprowadzeniem szkoleń i audytu cyberbezpieczeństwa
Beschreibung: 1. CZĘŚĆ IV – wdrożenie i świadczenie usługi SOC (Centrum Operacji Bezpieczeństwa) wraz z przeprowadzeniem szkoleń i audytu cyberbezpieczeństwa. 2. Szczegółowy opis CZĘŚCI IV zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ. 3. Opis znajdujący się w załączniku nr 5 do SWZ zawiera minimalne wymagania odnośnie produktów objętych przedmiotem zamówienia co oznacza, że wykonawca może zaoferować produkty charakteryzujące się lepszymi parametrami technicznymi lub użytkowymi. 4. W każdym przypadku, gdy zamawiający w SWZ powołuje się na normy, europejskie oceny techniczne, aprobaty, certyfikaty, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym. 5. W każdym przypadku, gdy zamawiający w SWZ opisuje przedmiot zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę, co mogłoby doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, dopuszcza się rozwiązanie równoważne pod warunkiem, że zaoferowane rozwiązanie spełnia wymagania w zakresie oczekiwanych przez zamawiającego funkcjonalności, jakości i właściwości. 6. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy, obowiązującymi przepisami, normami oraz z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
Interne Kennung: CZĘŚĆ IV
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 79417000 Sicherheitsberatung, 72253200 Systemunterstützung, 80550000 Sicherheitsausbildung, 72800000 Computerrevision und -prüfung
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ V – dostawa licencji na system antywirusowy dla 650 stanowisk
Beschreibung: 1. CZĘŚĆ V – dostawa licencji na system antywirusowy dla 650 stanowisk. 2. Szczegółowy opis CZĘŚCI V zamówienia znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ. 3. Opis znajdujący się w załączniku nr 6 do SWZ zawiera minimalne wymagania odnośnie produktów objętych przedmiotem zamówienia co oznacza, że wykonawca może zaoferować produkty charakteryzujące się lepszymi parametrami technicznymi lub użytkowymi. 4. W każdym przypadku, gdy zamawiający w SWZ powołuje się na normy, europejskie oceny techniczne, aprobaty, certyfikaty, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym. 5. W każdym przypadku, gdy zamawiający w SWZ opisuje przedmiot zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę, co mogłoby doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, dopuszcza się rozwiązanie równoważne pod warunkiem, że zaoferowane rozwiązanie spełnia wymagania w zakresie oczekiwanych przez zamawiającego funkcjonalności, jakości i właściwości. 6. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy, obowiązującymi przepisami, normami oraz z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
Interne Kennung: CZĘŚĆ V