See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie przeglądów technicznych, diagnostyki i napraw aparatury medycznej w latach 2026-2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest : Wykonanie przeglądów technicznych, diagnostyki i napraw aparatury medycznej w latach 2026-2027
Vorherige Bekanntmachung: 134787-2026
Interne Kennung: DEZP.261.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: część 5
Beschreibung: Szczegółowy opis w załączniku nr 3 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia - formularz asortymentowo-cenowy
Interne Kennung: część 5
Los: LOT-0007
Titel: część 7
Interne Kennung: część 7
Los: LOT-0017
Titel: część 15
Interne Kennung: część 15
Los: LOT-0026
Titel: część 23
Interne Kennung: część 23
Los: LOT-0035
Titel: część 30 A
Interne Kennung: część 30 A
Los: LOT-0038
Titel: część 33
Interne Kennung: część 33
Los: LOT-0039
Titel: część 33 A
Interne Kennung: część 33 A
Los: LOT-0040
Titel: część 34
Interne Kennung: część 34
Los: LOT-0041
Titel: część 35
Interne Kennung: część 35
Los: LOT-0042
Titel: część 36
Interne Kennung: część 36
Los: LOT-0045
Titel: część 39
Interne Kennung: część 39
Los: LOT-0046
Titel: część 40
Interne Kennung: część 40
Los: LOT-0047
Titel: część 41
Interne Kennung: część 41
Los: LOT-0056
Titel: część 50
Interne Kennung: część 50
Los: LOT-0058
Titel: część 52
Interne Kennung: część 52
Los: LOT-0070
Titel: część 62
Interne Kennung: część 62
Los: LOT-0071
Titel: część 63
Interne Kennung: część 63
Los: LOT-0090
Titel: część 81
Interne Kennung: część 81
Los: LOT-0092
Titel: część 83
Interne Kennung: część 83
Los: LOT-0094
Titel: część 85
Interne Kennung: część 85
Los: LOT-0100
Titel: część 90
Interne Kennung: część 90
Los: LOT-0106
Titel: część 96
Interne Kennung: część 96
Los: LOT-0110
Titel: część 99
Interne Kennung: część 99
Los: LOT-0111
Titel: część 100
Interne Kennung: część 100
Los: LOT-0112
Titel: część 101
Interne Kennung: część 101
Los: LOT-0115
Titel: część 104
Interne Kennung: część 104
Los: LOT-0116
Titel: część 105
Interne Kennung: część 105
Los: LOT-0123
Titel: część 112
Interne Kennung: część 112
Los: LOT-0126
Titel: część 115
Interne Kennung: część 115
Los: LOT-0127
Titel: część 116
Interne Kennung: część 116
Los: LOT-0137
Titel: część 126
Interne Kennung: część 126
Los: LOT-0142
Titel: część 131
Interne Kennung: część 131
Los: LOT-0143
Titel: część 132
Interne Kennung: część 132
Los: LOT-0145
Titel: część 134
Interne Kennung: część 134
Los: LOT-0151
Titel: część 140
Interne Kennung: część 140
Los: LOT-0174
Titel: część 162
Interne Kennung: część 162