2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa aplikacji webowej (Systemu) Narzędzia do Oceny Ekonomicznej gospodarstwa rolnego, wraz ze świadczeniem usług wsparcia technicznego i serwisowego oraz modernizacji i rozwoju.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług polegających na Budowie aplikacji webowej (Systemu) Narzędzia do Oceny Ekonomicznej gospodarstwa rolnego wraz ze świadczeniem usług wsparcia technicznego i serwisowego oraz modernizacji i rozwoju. 2. Przedmiot Zamówienia w zakresie podstawowym (Etapy od 0 do VI) obejmuje wszystkie usługi/produkty niezbędne do budowy oraz uruchomienia produkcyjnego i eksploatacji Aplikacji webowej (Systemu) - narzędzia do Oceny Ekonomicznej gospodarstwa rolnego – oprogramowania udostępnianego w modelu przeglądarkowym, realizującym funkcje rejestrowania, przechowywania, przetwarzania i analizy danych ekonomicznych gospodarstw rolnych, w tym generowania raportów, zestawień i ewidencji oraz zarządzania użytkownikami i ich uprawnieniami, odtwarzającego funkcjonalności zrealizowane w Narzędziu w wersji skoroszytowej. Zamówienie będzie realizowane i odbierane etapami szczegółowo opisanymi w Opisie przedmiotu zamówienia (Załączniku nr 1 do SWZ).
Interne Kennung: 3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych - zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamóienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72422000 Entwicklung von Internet- oder Intranet-Serveranwendungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa aplikacji webowej (Systemu) Narzędzia do Oceny Ekonomicznej gospodarstwa rolnego, wraz ze świadczeniem usług wsparcia technicznego i serwisowego oraz modernizacji i rozwoju
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w oparciu o przepis art. 441 ust. 1 ustawy Pzp może skorzystać z opcji. Szczegółowe informacje dotyczące: 1) Określenia rodzaju i maksymalną wartość opcji, 2) Określenia okoliczności skorzystania z opcji, zawierają Załącznik nr 1 Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Załącznik nr 2 Projekt Umowy.