See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA MIESA CZERWONEGO,TŁUSZCZÓW ZWIERZĘCYCH, WĘDLIN Z MIĘSA CZERWONEGO. DOSTAWA MIĘSA DROBIOWEGO ORAZ DOSTAWA WĘDLIN Z MIĘSA DROBIOWEGO
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostawy mięsa czerwonego, mrożonego mięsa czerwonego, tłuszczów zwierzęcych, wędlin z mięsa czerwonego, mięsa drobiowego, wędlin z mięsa drobiowego dla 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Poznaniu wg zestawienia asortymentowo – ilościowego zawartego w formularzu cenowym zgodnie z załącznikiem nr 2 (zadanie nr 1, 2, 3, 4, 5) do SWZ oraz opisem przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 4 (zadanie nr 1, 2, 3, 4, 5) do SWZ. 1. Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało zrealizowane w terminie 12 miesięcy, nie wcześniej niż od 01.01.2026r. do 31.12.2026r. 2. Dostawa odbywać się będzie sukcesywnie do 3 razy w tygodniu, tj.: w poniedziałek (do godz. 13.00), środę (do godz. 13:00) i piątek (do godz. 11:00). 3. W przypadku wykorzystania zamówienia w kwocie podstawowej przed 31.12.2026 r. zostanie uruchomiona opcja z terminem realizacji do 31.12.2025 r. 3. Dowóz przedmiotu zamówienia odbędzie się ubezpieczonym transportem do magazynów zamawiającego - na wyłączny koszt i ryzyko wykonawcy. Miejsca dostawy: 60-628 Poznań ul Wojska Polskiego 86/90 60-811 Poznań ul. Bukowska 34 62-003 Biedrusko ul. Ogrodowa 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Ogłoszenie wstępne nr OJ S 79/2025 23/04/2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 dostawa mięsa czerwonego, tłuszczów zwierzęcych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostawy mięsa czerwonego, mrożonego mięsa czerwonego, tłuszczów zwierzęcych, wędlin z mięsa czerwonego, mięsa drobiowego, wędlin z mięsa drobiowego dla 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Poznaniu wg zestawienia asortymentowo – ilościowego zawartego w formularzu cenowym zgodnie z załącznikiem nr 2 (zadanie nr 1, 2, 3, 4, 5) do SWZ oraz opisem przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 4 (zadanie nr 1, 2, 3, 4, 5) do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ustawy, w przypadku zwiększania się zapotrzebowania na określone produkty niezbędne do prawidłowego funkcjonowania bloku żywnościowego oraz posiadania na ten cel środków finansowych. Przewidywana opcja będzie polegała: Na zwiększeniu do 800% ilości asortymentu z każdej pozycji asortymentowej dla zadania nr 1 – 3; Na zwiększeniu do 300% ilości asortymentu każdej pozycji asortymentowej dla zadania nr 4 – 5; przy czym całość wartości opcji nie przekroczy wartości umowy netto zamówienia podstawowego: 120 % dla zadania nr 1; 200% dla zadania nr 2; 130% dla zadania nr 3; 100% dla zadania nr 4; 80% dla zadania nr 5. Stosownie do przepisów o finansach publicznych, przewidujących, że jednostki sektora finansów publicznych mogą zaciągać zobowiązania do sfinansowania w danym roku do wysokości wynikającej z planu finansowego (wydatków), dodatkowe zamówienie może być zrealizowane do 31.12.2026 r. pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego na ten cel środków finansowych w zatwierdzonym planie finansowym na rok 2026. Zamawiający informuje, że zamówienie określane jako „prawo opcji” jest uprawnieniem a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Wykonanie przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji uzależnione jest od faktycznych potrzeb zamawiającego i jego możliwości finansowych. Brak wykonania przedmiotu zamówienia w zakresie prawa opcji nie rodzi żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 dostawa wędlin z mięsa czerwonego
Haupteinstufung (cpv): 15131130 Würste
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 dostawa mięsa drobiowego
Haupteinstufung (cpv): 15131500 Geflügelerzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 dostawa wędlin z mięsa drobiowego
Haupteinstufung (cpv): 15131135 Geflügelwürste
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 dostawa mięsa czerwonego mrożonego