41473-2025 - Ergebnis
Polen – Dieselöl – Dostawa (zakup) oleju napędowego w systemie elektronicznych kart flotowych do pojazdów Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Słupsku Spółka Akcyjna
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa (zakup) oleju napędowego w systemie elektronicznych kart flotowych do pojazdów Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Słupsku Spółka Akcyjna
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego, polegająca na umożliwieniu tankowania pojazdów należących do Zamawiającego na stacji paliw Wykonawcy. 2. Zamówienie będzie realizowane poprzez tankowanie pojazdów należących do Zamawiającego (obecnie zamawiający posiada 70 autobusów i 4 samochody) na stacjach paliw Wykonawcy. Częstotliwość tankowania będzie uzależniona od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. 3. Przewidywane zapotrzebowanie na olej napędowy w okresie objętym zamówieniem (12 miesięcy) wynosi 1 200 000 litrów. 4. Zamawiający zastrzega, że ilość oleju napędowego stanowi wartość szacunkową, w związku z czym oznaczenie jej na tym poziomie nie powoduje dla Zamawiającego żadnych negatywnych konsekwencji, w szczególności nie powoduje zmiany opustu w przypadku konieczności zamówienia, w okresie objętym umową, większej lub mniejszej ilości paliwa. Zamawiający będzie dokonywał zakupu odpowiednich ilości oleju napędowego w oparciu o faktyczne potrzeby.
Vorherige Bekanntmachung: 688334-2024
Interne Kennung: 04/PN/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 200 000 Liter