See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu termowizyjnego i noktowizyjnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu termowizyjnego i noktowizyjnego. Część I: dostawa sprzętu noktowizyjnego; część II: dostawa sprzętu termowizyjnego, zgodnie z parametrami technicznymi zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38632000 Nachtferngläser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38636000 Optische Fachinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu noktowizyjnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu noktowizyjnego, zgodnie z parametrami technicznymi zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część I - spr 6/2026/ZP
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu termowizyjnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu termowizyjnego, zgodnie z parametrami technicznymi zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część II - spr 6/2026/ZP