2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naprawa główna Kutrów Holowniczo-Komunikacyjnych KH-K K-20 i K-21
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Naprawa główna Kutrów Holowniczo-Komunikacyjnych KH-K w zakresie: 1) podstawowym: Naprawa główna Kutra Holowniczo-Komunikacyjnego KH-K K-20. 2) prawa opcji: Naprawa główna Kutra Holowniczo-Komunikacyjnego KH-K K-21. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), którą Zamawiający przekaże Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Interne Kennung: 12/KPW/INŻ.SAP./2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia spowodowana koniecznością zrealizowania naprawy w roku 2026 (środki budżetowe zagwarantowane na rok 2026).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50240000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Schifffahrt und anderen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 12/KPW/INŻ.-SAP./2026