See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu ochrony balistycznej - hełmy, kamizelki: Część I zamówienia - Hełmy, Część II zamówienia - Kamizelki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa sprzętu ochrony balistycznej - hełmy, kamizelki: Część I - hełmy, Część II zamówienia - kamizelki.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35813000 Militärhelme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35815100 Kugelsichere Westen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa hełmów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa hełmów , zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz warunkami zamówienia, które Zamawiający udostępni Wykonawcom niepodlegającym wykluczeniu oraz spełniającym warunki udziału w postępowaniu po zakończonych negocjacjach.
Interne Kennung: Część I - spr 7/2026/ZP
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa kamizelek kuloodpornych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kamizelek kuloodpornych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz warunkami zamówienia, które Zamawiający udostępni Wykonawcom niepodlegającym wykluczeniu oraz spełniającym warunki udziału w postępowaniu po zakończonych negocjacjach.
Interne Kennung: Część II - spr 7/2026/ZP
Haupteinstufung (cpv): 35815100 Kugelsichere Westen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35813000 Militärhelme
414841-2026 - Result
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedureNegotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 35813000 Military helmets
Additional classification (cpv): 35815100 Bullet-proof vests
5. Lot
LotLOT-0001
TitleDostawa hełmów
Internal identifierCzęść I - spr 7/2026/ZP
LotLOT-0002
TitleDostawa kamizelek kuloodpornych
Internal identifierCzęść II - spr 7/2026/ZP
Main classification (cpv): 35815100 Bullet-proof vests
Additional classification (cpv): 35813000 Military helmets