See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Voedingsgebeuren ziekenhuis: patiëntenvoeding, inrichting afdelingskeukens, vending en cafetaria en koffie
Beschreibung: Voedingsgebeuren ziekenhuis: patiëntenvoeding, inrichting afdelingskeukens, vending en cafetaria en koffie
Interne Kennung: PPP0VQ-239/6140/C001-2026000037
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: mededingingsprocedure met onderhandeling
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Patiëntenvoeding en inrichting afdelingskeukens
Beschreibung: Patiëntenvoeding en inrichting afdelingskeukens
Interne Kennung: C001-2026000037_1
Los: LOT-0002
Titel: Cafetaria en vending
Beschreibung: Cafetaria en vending
Interne Kennung: C001-2026000037_2
Los: LOT-0003
Titel: Koffie
Beschreibung: Koffie
Interne Kennung: C001-2026000037_3