See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa asortymentu okulistycznego
Beschreibung: Dostawa asortymentu okulistycznego w 11 częściach
Vorherige Bekanntmachung: 234939-2026
Interne Kennung: 165/2026/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1/11
Beschreibung: Użyczenie aparatu do operacji fakoemulsyfikacji i witrektomii tylnej
Interne Kennung: 1.
Los: LOT-0002
Titel: 2/11
Beschreibung: Materiały zużywalne do zabiegów fakoemulsyfikacji i witrektomii tylnej kompatybilne z użyczonym sprzętem
Interne Kennung: 2.
Los: LOT-0003
Titel: 3/11
Beschreibung: Materiały medyczne stosowane w zabiegach witrektomii
Interne Kennung: 3.
Los: LOT-0004
Titel: 4/11
Beschreibung: Pierścień dotorebkowy rozprężający
Interne Kennung: 4.
Los: LOT-0005
Titel: 5/11
Beschreibung: Soczewka wewnątrzgałkowa, sferyczna hydrofobowa z jednorazowym magazynkiem
Interne Kennung: 5.
Los: LOT-0006
Titel: 6/11
Beschreibung: Soczewka wewnątrzgałkowa, hydrofilna, asferyczna
Interne Kennung: 6.
Los: LOT-0007
Titel: 7/11
Beschreibung: Pierścień dotorebkowy naprężający
Interne Kennung: 7.
Los: LOT-0008
Titel: 8/11
Beschreibung: Nóż tunelowy typu Crescent
Interne Kennung: 8.
Los: LOT-0009
Titel: 9/11
Beschreibung: Retraktory tęczówkowe
Interne Kennung: 9.
Los: LOT-0010
Titel: 10/11
Beschreibung: Zestaw wiskoelastyków do operacji zaćmy
Interne Kennung: 10.
Los: LOT-0011
Titel: 11/11
Beschreibung: Materiał wiskoelestyczny metylocelulozowy
Interne Kennung: 11.