2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoudsbestek kunstgrasvelden
Beschreibung: De opdracht omvat het onderhoud van de kunstgrassportvelden in de Gemeente Het Hogeland. Zie voor een nadere omschrijving het bij deze aanbesteding gevoegde RAW Raamovereenkomst "Onderhoudsbestek kunstgrasvelden”. € 180.000, -
Interne Kennung: S1604C1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39293300 Künstliches Gras
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht omvat het onderhoud van de kunstgrassportvelden in de Gemeente Het Hogeland. Zie voor een nadere omschrijving het bij deze aanbesteding gevoegde RAW Raamovereenkomst "Onderhoudsbestek kunstgrasvelden”.
Interne Kennung: 1