2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy oleju napędowego dla ZGOK Sp. z o.o. w Olsztynie (w ilości do 350 000 litrów)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju napędowego do pojazdów, maszyn i urządzeń posiadanych przez Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o. o. w Olsztynie w ilości do: 350 000,00 litrów. 2. Miejsca i ilości dostaw: 1) Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Olsztynie ul. P. Poleskiego 3, 10-410 Olsztyn - 304 000 litrów, 2) Stacja Przeładunkowa w Medynach gm. Lidzbark Warmiński, Medyny 51, 11-100 Lidzbark Warmiński - 12 000 litrów, 3) Stacja Przeładunkowa w Polskiej Wsi gm. Mrągowo, Polska Wieś 24A, 11-700 Mrągowo - 12 000 litrów, 4) Stacja Przeładunkowa w Trelkowie gm. Szczytno, Trelkowo 80, 12-100 Szczytno - 12 000 litrów. 5) Stacja Przeładunkowa w Pisz gm. Pisz, ul. Tęczowa, 12-100 Pisz - 10 000 litrów. 3. Gatunek oleju napędowego, określany zależnie od warunków klimatycznych (okresu), powinien być zgodny z datą dostawy. 4. Zamawiający wymaga, aby dostarczany olej napędowy spełniał wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu I Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U.2024.1018 z dnia 2024.07.10) oraz Polskiej Normie PN-EN 590 lub równoważnej. 5. Zgodnie z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie zakazuje się wykonywania zamówienia publicznego z udziałem podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektywy 2014/24/UE, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10% wartości zamówienia. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Załączniku nr 3 do SWZ pn. Projektowane postanowienia umowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09134100 Diesel oil
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje opcji
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 09134100 Gasoil
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Descripción de las opciones: Zamawiający nie przewiduje opcji
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 09134100 Diisliõli
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Zamawiający nie przewiduje opcji
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 09134100 Huile diesel
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 09134100 Diesel oil
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: Zamawiający nie przewiduje opcji
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 09134100 Carburante diesel
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: Zamawiający nie przewiduje opcji
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09134100 Dyzelinė alyva
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: Zamawiający nie przewiduje opcji
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09134100 Dīzeļeļļa
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09134100 Olej napędowy
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
414918-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 09134100 Ulei Diesel
LotLOT-0001
Opțiuni
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09134100 Dieselolja
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Zamawiający nie przewiduje opcji