414974-2025 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Wyposażenie Oddziałów Położniczo-Ginekologicznego, Neonatologicznego i Pediatrycznego oraz ZOL/ZPO w sprzęt medyczny, szpitalny oraz wyposażenie biurowe
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyposażenie Oddziałów Położniczo-Ginekologicznego, Neonatologicznego i Pediatrycznego oraz ZOL/ZPO w sprzęt medyczny, szpitalny oraz wyposażenie biurowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego, szpitalnego oraz wyposażenia biurowego dla Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lęborku w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Wyposażenie Oddziałów Położniczo-Ginekologicznego, Neonatologicznego i Pediatrycznego oraz ZOL/ZPO w sprzęt medyczny, szpitalny oraz wyposażenie biurowe”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Zestawienie parametrów techniczno-użytkowych stanowiące Załączniki nr 4.1 – 4.27 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 514153-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33112200 Ultraschallanlage, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33152000 Inkubatoren, 39100000 Möbel, 33182100 Defibrillator, 37440000 Fitnessgeräte, 39713100 Geschirrspülmaschinen, 39717200 Klimageräte, 45331220 Installation von Klimaanlagen
5. Los
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 1 Zakup i montaż klimatyzatorów
Beschreibung: zakup i montaż klimatyzatorów
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 39717200 Klimageräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331220 Installation von Klimaanlagen
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 2 Meble na Oddział Ginekologiczno -Położniczy - Blok porodowy
Beschreibung: Meble na Oddział Ginekologiczno -Położniczy - Blok Porodowy
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 3 Meble na Oddział Ginekologiczno -Położniczy
Beschreibung: Meble na Oddział Ginekologiczno -Położniczy
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 4 Meble dla ZPO
Beschreibung: Meble dla ZPO
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 5 Meble na Oddział Neonatologiczny
Beschreibung: Meble na Oddział Neonatologiczny
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 6 Meble biurowe
Beschreibung: Meble biurowe
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 7 Meble medyczne
Beschreibung: łóżka szpitalne, wózek do transportu chorych
Interne Kennung: Część nr 7
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 8 Meble medyczne
Beschreibung: łóżeczko transportowe, wózek inwalidzki
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 9 Meble medyczne
Beschreibung: wózki toaletowe
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 10 Parawany
Beschreibung: parawany
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 11 Różne urządzenia i produkty medyczne
Beschreibung: aparaty RR, inhalatory, otoskop, ambu
Interne Kennung: Część nr 11
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0036
Titel: Część nr 12 Stojaki do kroplówki
Beschreibung: Stojaki do kroplówki
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0037
Titel: Część nr 13 Ssak elektryczny
Beschreibung: ssak elektryczny
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0038
Titel: Część nr 14 Tympanometr
Beschreibung: Tympanometr
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0039
Titel: Część nr 15 Pompy infuzyjne strzykawkowe
Beschreibung: Pompy infuzyjne strzykawkowe
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0040
Titel: Część nr 16 Aparat do tlenoterapii wysokoprzepływowej
Beschreibung: aparat do tlenoterapii wysokoprzepływowej
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0041
Titel: Część nr 17 Laktator z wyposażeniem
Beschreibung: laktator z wyposażeniem
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0042
Titel: Część nr 18 Wagi
Beschreibung: wagi
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0043
Titel: Część nr 19 Kardiomonitory, stacja centralnego monitorowania
Beschreibung: kardiomonitory, stacja centralnego monitorowania
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0044
Titel: Część nr 20 Inkubator, stanowisko do resuscytacji
Beschreibung: Inkubator, stanowisko do resuscytacji
Interne Kennung: Część nr 20
Haupteinstufung (cpv): 33152000 Inkubatoren
Los: LOT-0045
Titel: Część nr 21 Inkubator, bilirubinometr, lampa do fototerapii
Beschreibung: Inkubator, bilirubinometr, lampa do fototerapii
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0046
Titel: Część nr 22 Sprzęt rehabilitacyjny
Beschreibung: Sprzęt rehabilitacyjny
Interne Kennung: Część nr 22
Haupteinstufung (cpv): 37440000 Fitnessgeräte
Los: LOT-0047
Titel: Część nr 23 Aparat USG
Beschreibung: Aparat USG
Interne Kennung: Część nr 23
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0048
Titel: Część nr 24 Urządzenia do monitorowania czynności serca
Beschreibung: aparat ekg, pulsoksymetry
Interne Kennung: Część nr 24
Haupteinstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0049
Titel: Część nr 25 Defibrylator, ssak elektryczny jezdny
Beschreibung: defibrylator i ssak elektryczny jezdny
Interne Kennung: Część nr 25
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0050
Titel: Część nr 26 Zmywarko-wyparzarka
Beschreibung: zmywarko-wyparzarka
Interne Kennung: Część nr 26
Haupteinstufung (cpv): 39713100 Geschirrspülmaschinen
Los: LOT-0051
Titel: Część nr 27 Materace przeciwodleżynowe
Beschreibung: Materace przeciwodleżynowe
Interne Kennung: Część nr 27