2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vikarydelser vedrørende rengørings- og køkkenpersonale
Beschreibung: Udbuddet vedrører vikarer til rengøring i borgerens eget hjem, vikarer til Byens Køkken og Cafeer samt madudbringning.
Vorherige Bekanntmachung: 395402-2026
Interne Kennung: 126653
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Delaftale 1: Vikarydelser til rengøring i borgerens eget hjem
Beschreibung: Delaftale 1: Vikarydelser til rengøring i borgerens eget hjem. Delaftale 1 vedrører et område med ca. 60 ansatte. Der vil oftest være behov for 1-2 vikarer ad gangen. Behovet kan dog variere. Historisk set har der i visse tilfælde været bestilt 3-4 vikarer ad gangen.
Interne Kennung: 717757
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
Los: LOT-0002
Titel: Delaftale 2: Vikarydelser til Byens køkken og caféer.
Beschreibung: Delaftale 2 vedrører et område med ca. 90 ansatte. Der vil oftest være behov for 1 vikar ad gangen. Behovet kan dog være varierende. I visse tilfælde har der historisk set været bestilt op til 3 vikarer ad gangen.
Interne Kennung: 717758
Los: LOT-0003
Titel: Delaftale 3: Vikarydelser til madudbringning
Beschreibung: Delaftale 3 vedrører et område med ca. 10 ansatte. Der vil oftest være behov for 1 vikar ad gangen.
Interne Kennung: 717759