415058-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Reinigung von Abwässerkanälen – Inspecteren en reinigen riolen gemeente Landgraaf 2025 - 2029
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inspecteren en reinigen riolen gemeente Landgraaf 2025 - 2029
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - buiteninventarisatie - het ongereinigd inspecteren van objecten (riolen e.d.); - het verwijderen van wortels en obstakels; - het reinigen van objecten (riolen e.d.); - het inspecteren van objecten (riolen e.d.); - het dichtzetten van riolen; - afvoeren en verwerken vrijkomende materialen; - het treffen van de benodigde verkeersmaatregelen; - het in kennis stellen van aanwonenden Het betreft werkzaamheden aan riolen in beheer en onderhoud bij de gemeente Landgraaf.
Interne Kennung: 2514
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst wordt aangegaan voor de periode van 13-10-2025 tot en met 13-10-2026, met een mogelijke verlenging van maximaal 3 x 1 jaar van 13-10-2026 tot en met 13-10--2029.