415064-2025 - Wettbewerb
Dänemark – Informations- und Werbeerzeugnisse – Indkøb og levering af merchandise til SDU
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelIndkøb og levering af merchandise til SDU
BeschreibungOrdregiver offentliggør hermed udbud af rammeaftale vedrørende merchandise produkter inden for følgende områder; Alm. beklædning; T-shirts med korte- og lange ærmer, hættetrøjer m/U lynlås, SportLøbetrøjer Reklameartikler med SDU-logo; Drikkedunke, keyhangers, cafékrus, termoflaske, termokrus, paraply mv. Gaveartikler; Firmagaver Fx skåle, træfigurer mv. SpecialproduktionFx muleposer, caps mv.
Interne Kennung510107
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18410000 Spezialkleidung, 39560000 Diverse Textilwaren, 18530000 Geschenkartikel, 18412000 Sportkleidung
5. Los
LosLOT-0000
Optionen
Beschreibung der OptionenForlængelse i op til yderligere 2 x 12 måneder