41511-2024 - Wettbewerb
Belgien – Reparatur- und Wartungsdienste – RAAM_PATRIMONIUMBEHEER_WOONBOOG_onderhoud & herstellingen individuele CV installaties _ID 2769
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAM_PATRIMONIUMBEHEER_WOONBOOG_onderhoud & herstellingen individuele CV installaties _ID 2769
Beschreibung: Onderhoud & herstellingen individuele CV installaties HUURPATRIMONIUM WOONBOOG.
Interne Kennung: PPP0IE-2769/3034/2023-0267
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - onderhoud en herstelling van de individuele cv installaties regio Balen en Mol
Beschreibung: Perceel 1 - onderhoud en herstelling van de individuele cv installaties regio Balen en Mol
Interne Kennung: 2023-0267
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - onderhoud en herstelling van de individuele cv installaties regio Dessel, Retie, Oud-Turnhout, Kasterlee
Beschreibung: Perceel 2 - onderhoud en herstelling van de individuele cv installaties regio Dessel, Retie, Oud-Turnhout, Kasterlee
Interne Kennung: 2023-0267 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - onderhoud en herstelling van de individuele cv installaties regio Turnhout
Beschreibung: Perceel 3 - onderhoud en herstelling van de individuele cv installaties regio Turnhout
Interne Kennung: 2023-0267 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 - onderhoud en herstelling van de individuele cv installaties regio Beerse, Lille Vosselaar, Baarle-Hertog
Beschreibung: Perceel 4 - onderhoud en herstelling van de individuele cv installaties regio Beerse, Lille Vosselaar, Baarle-Hertog
Interne Kennung: 2023-0267 4