415110-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör – Dodanie kancelárskych potrieb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodanie kancelárskych potrieb
Beschreibung: Predmetom zákazky je zriadenie dynamického nákupného systému, ktorý bude slúžiť na obstarávanie bežne dostupných tovarov určených na zabezpečenie administratívnej a kancelárskej činnosti, ktorých potreba vzniká priebežne počas trvania systému a ktorých presný rozsah, množstvo a skladba nie sú vopred známe, a to v súlade so zásadami hospodárnosti, efektívnosti, rovnakého zaobchádzania, nediskriminácie a transparentnosti podľa ZVO. Kancelársky sortiment obstarávaný prostredníctvom tohto dynamického nákupného systému zahŕňa najmä, nie však výlučne, nasledujúce skupiny tovarov: • kancelársky papier rôznych formátov a gramáží (napr. formáty A4, A3), • písacie a kresliace potreby určené na administratívnu činnosť (napr. perá, ceruzky, zvýrazňovače, popisovače), • archivačné, zakladacie a organizačné pomôcky (napr. zakladače, euroobaly, šanóny, rozraďovače, registre), • lepiace, spájacie a viazacie kancelárske potreby (napr. lepiace pásky, lepiace tyčinky, zošívačky, dierkovače), • obálky, poštový a baliaci materiál (napr. obálky rôznych formátov, bublinkové obálky, baliaci papier), • kancelárske doplnky a príslušenstvo používané pri každodennej administratívnej činnosti (napr. odkladače, podložky na písanie, stojany, korekčné pomôcky), • iné tovary obdobného charakteru, ktoré sú bežne využívané pri administratívnej, kancelárskej alebo úradnej činnosti a ktoré sú svojou povahou porovnateľné s vyššie uvedeným sortimentom. Zaradenie konkrétneho tovaru do predmetu jednotlivých zákaziek zadávaných v rámci dynamického nákupného systému bude vždy vychádzať z aktuálnych potrieb verejného obstarávateľa a zapojených subjektov. Presná špecifikácia predmetu jednotlivých zákaziek, vrátane miesta dodania, lehôt dodania a ostatných podmienok plnenia, bude uvedená v príslušnej čiastkovej výzve na predkladanie ponúk v rámci zadávania konkrétnej zákazky. V prípade, že konkrétna zákazka bude spolufinancovaná z prostriedkov v rámci fondov Európskej únie, výzva na predkladanie ponúk bude obsahovať aj informácie o podmienkach poskytovateľa finančných prostriedkov. Do podrobnej špecifikácie predmetu zákazky v jednotlivých čiastkových výzvach v rámci zriadeného DNS môžu byť integrované požiadavky spoločensky zodpovedného verejného obstarávania a environmentálne charakteristiky.
Interne Kennung: ID 78494
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf, 30194000 Zeichengeräte, 30195000 Tafeln, 30197000 Kleinere Bürobedarfsartikel, 30199000 Bürobedarf aus Papier und andere Artikel, 37820000 Kunstbedarf, 39241200 Scheren, 39292000 Schultafeln mit Schreib- oder Zeichenoberflächen oder -geräten, 22600000 Tinte, 22800000 Register, Rechnungsbücher, Ordner, Formulare und anderes bedrucktes Büromaterial aus Papier oder Pappe
5. Los
Los: LOT-0001