2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sponsoringu Polskiego Związku Koszykówki
Beschreibung: Zamówienie udzielone w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 1) w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. b) ustawy Prawo zamówień publicznych – zamówienia można udzielić w trybie zamówienia z wolnej ręki w przypadku, gdy usługi mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn związanych z ochroną praw wyłącznych, wynikających z odrębnych przepisów i nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężenia parametrów zamówienia.
Interne Kennung: 1100/AW00/DS/KZ/2023/0000120494
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Usługa sponsoringu Polskiego Związku Koszykówki. Szczegółowy zakres prac został określony w Umowie.