See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pomp cyrkulacyjnych, hydroforowych, obiegowych, monoblokowych, zaworów, siłowników i materiałów eksploatacyjnych do sprężarek, odwadniaczy, separatorów pary
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomp cyrkulacyjnych, hydroforowych, obiegowych, monoblokowych, zaworów, siłowników i materiałów eksploatacyjnych do sprężarek, odwadniaczy, separatorów pary. Przedmiot zamówienia został podzielony na 12 części. Oferty można składać w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Oferta w każdej części winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w SWZ i jej załącznikach.
Interne Kennung: NLZ.2025.271.41
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43328100 Hydraulische Vorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43328100 Hydraulische Vorrichtungen, 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen, 42124221 Teile für Hydraulikpumpenaggregate, 42124300 Teile für Luft- oder Vakuumpumpen sowie Luft- oder Gaskompressoren, 42124221 Teile für Hydraulikpumpenaggregate, 31161700 Teile von Dampferzeugern, 42124330 Teile für Luftkompressoren, 38424000 Mess- und Steuergeräte, 39715300 Sanitäreinrichtungen, 42510000 Wärmeaustauscher, Klimaanlagen und Kältemaschinen sowie Filtriergeräte, 42123300 Kompressoren für Kältemaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Urządzenia i podzespoły hydrauliczne (będące na wyposażeniu instalacji Szpitala)
Beschreibung: Urządzenia i podzespoły hydrauliczne (będące na wyposażeniu instalacji Szpitala)
Interne Kennung: część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43328100 Hydraulische Vorrichtungen
Los: LOT-0002
Titel: 2. Części i podzespoły do instalacji wodno-ciepłowniczej, będące na wyposażeniu Szpitala
Beschreibung: Części i podzespoły do instalacji wodno-ciepłowniczej, będące na wyposażeniu Szpitala
Interne Kennung: część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen
Los: LOT-0003
Titel: 3. Części układów hydraulicznych do kompresorów (pomp próżniowych) firmy TEPRO, znajdujących się na wyposażeniu Szpitala
Beschreibung: Części układów hydraulicznych do kompresorów (pomp próżniowych) firmy TEPRO, znajdujących się na wyposażeniu Szpitala
Interne Kennung: część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42124221 Teile für Hydraulikpumpenaggregate
Los: LOT-0004
Titel: 4. Materiały eksploatacyjne do sprężarek i pomp próżniowych firm Airpol, Boge, Atlas Copco oraz Kaeser, będących na wyposażeniu Szpitala
Beschreibung: Materiały eksploatacyjne do sprężarek i pomp próżniowych firm Airpol, Boge, Atlas Copco oraz Kaeser, będących na wyposażeniu Szpitala
Interne Kennung: część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42124300 Teile für Luft- oder Vakuumpumpen sowie Luft- oder Gaskompressoren
Los: LOT-0005
Titel: 5. Odwadniacze pływakowe (znajdujące się na wyposażeniu Szpitala)
Beschreibung: Odwadniacze pływakowe (znajdujące się na wyposażeniu Szpitala)
Interne Kennung: część 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Zestawy naprawcze dla elektrodowych generatorów pary firmy Devatec, będących na wyposażeniu Szpitala
Beschreibung: Zestawy naprawcze dla elektrodowych generatorów pary firmy Devatec, będących na wyposażeniu Szpitala
Interne Kennung: część 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31161700 Teile von Dampferzeugern
Los: LOT-0007
Titel: 7. Materiały eksploatacyjne - filtry do sprężarek powietrza, kompresorów, znajdujących się na wyposażeniu Szpitala
Beschreibung: Materiały eksploatacyjne - filtry do sprężarek powietrza, kompresorów, znajdujących się na wyposażeniu Szpitala
Interne Kennung: część 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42124330 Teile für Luftkompressoren
Los: LOT-0008
Titel: 8. Armatura regulacyjna do instalacji grzewczych i chłodniczych, znajdujących się na wyposażeniu Szpitala
Beschreibung: Armatura regulacyjna do instalacji grzewczych i chłodniczych, znajdujących się na wyposażeniu Szpitala
Interne Kennung: część 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39715300 Sanitäreinrichtungen
Los: LOT-0009
Titel: 9. Urządzenia pomiarowe i sterujące do urządzeń grzewczych, wodnych i chłodniczych, znajdujących się na wyposażeniu Szpitala
Beschreibung: Urządzenia pomiarowe i sterujące do urządzeń grzewczych, wodnych i chłodniczych, znajdujących się na wyposażeniu Szpitala
Interne Kennung: część 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38424000 Mess- und Steuergeräte
Los: LOT-0010
Titel: 10. Drobne podzespoły i osprzęt do urządzeń grzewczych, wodnych i chłodniczych, znajdujących się na wyposażeniu Szpitala
Beschreibung: Drobne podzespoły i osprzęt do urządzeń grzewczych, wodnych i chłodniczych, znajdujących się na wyposażeniu Szpitala
Interne Kennung: część 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Płytowe wymienniki ciepła do instalacji grzewczej i wodnej, podzespoły do kotła grzewczego centralnego ogrzewania typu WEISHAUPT, znajdujących się na wyposażeniu Szpitala
Beschreibung: Płytowe wymienniki ciepła do instalacji grzewczej i wodnej, podzespoły do kotła grzewczego centralnego ogrzewania typu WEISHAUPT, znajdujących się na wyposażeniu Szpitala
Interne Kennung: część 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42510000 Wärmeaustauscher, Klimaanlagen und Kältemaschinen sowie Filtriergeräte
Los: LOT-0012
Titel: 12. Sprężarka do agregatu wody lodowej model EWLD470J-SSE01 firmy Daikin Industries, Ltd, znajdującego się na wyposażeniu Szpitala
Beschreibung: Sprężarka do agregatu wody lodowej model EWLD470J-SSE01 firmy Daikin Industries, Ltd, znajdującego się na wyposażeniu Szpitala
Interne Kennung: część 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42123300 Kompressoren für Kältemaschinen