2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa kanalizacji deszczowej w ulicach Bałtyckiej / Kawki w Olsztynie – etap III w ramach projektu pn. „Rozbudowa systemu gospodarowania wodami opadowymi - III etap”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach projektu pn. „Rozbudowa systemu gospodarowania wodami opadowymi - III etap” obejmujących budowę kanalizacji deszczowej w ulicach Bałtyckiej / Kawki w Olsztynie – etap III, zgodnie z założeniami programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko (FEnIKS) na lata 2021-2027 oraz dokumentacją projektową udostępnioną przez Zamawiającego na stronie internetowej prowadzonego postępowania /kod CPV: 45232130-2/. 2. Zamówienie udzielane jest w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania, zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień podobnych, o których jest mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp, 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego wielkość i zakres określone zostały w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz w załącznikach do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 720833-2025
Interne Kennung: ZP.271.1.46.2025.c
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232130 Bau von Regenwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy