2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meubilair
Beschreibung: De opdracht betreft het op schoolniveau leveren, monteren, inhuizen en gebruiksklaar opleveren van meubilair en het leveren van nazorg waaronder garantievervanging van meubilair, inclusief de eventuele inname en recycling, upcycling, of hergebruiken van het oude meubilair. De scope betreft meubilair ten behoeve van de inrichting van ruimtes binnen de school en het in voorkomende gevallen uitwerken van inrichtingsadviezen. Wanneer de kinderopvang en/of BSO in het gebouw gehuisvest zijn, zoals bijvoorbeeld bij een kindcentrum, dan mag de kinderopvang tevens gebruik maken van de afgesloten raamovereenkomst, dit om een uniforme uitstraling binnen het gebouw te realiseren. Denk aan meubilair ten behoeve van: • Inrichting kleuter- en leslokalen (leerlingensets, docentenmeubilair, instructietafel en stoelen, krukken, kasten, etc.); • Leerpleinen (stoelen, tafels, banken, etc.); • Kantoorruimtes (bureau, bureaustoelen, vergadertafels, vergaderstoelen); • Kantine; • Personeelskamer. Geraamde waarde (zie hoofdstuk 2.4 Beschrijvend document): Perceel 1: € 4.750.000,- Perceel 2: € 10.725.000,- Perceel 3: € 7.750.000,-
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Als criterium voor gunning hanteren we de economisch meest voordelige inschrijving op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding. Voor de raamovereenkomst perceel 1 en de raamovereenkomst perceel 2 geldt dat een individuele school telkens op schoolniveau een nadere overeenkomst afsluit. Voor de raamovereenkomst perceel 3 geldt dat boven een bepaalde geraamde waarde een zogenoemde minicompetitie onder de drie raamcontractanten binnen perceel 3 plaatsvindt. Zie Beschrijvend Document.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Standaard meubilair Primair Onderwijs
Beschreibung: Eén raamovereenkomst ‘Standaard meubilair Primair Onderwijs’ Bestaande uit leerlingsetjes, bureaus, bureaustoelen, vergadersets kantoor/directiekamer, ladenblokken, kasten. De omvang van de raamovereenkomst heeft betrekking op het standaard meubilair van die scholen primair onderwijs van Lucas Onderwijs die dit de komende zes jaar gaan aanbesteden.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zie Beschrijvend Document
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Standaard meubilair Voortgezet onderwijs
Beschreibung: Eén raamovereenkomst ‘Standaard meubilair Voortgezet Onderwijs’ Bestaande uit leerlingsets, bureaus, bureaustoelen, vergadersets kantoor/directiekamer, ladenblokken, kasten. De omvang van de raamovereenkomst heeft betrekking op het standaard meubilair van die scholen voortgezet onderwijs van Lucas Onderwijs die dit de komende zes jaar gaan aanbesteden.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Overig meubilair primair en voortgezet onderwijs
Beschreibung: Drie raamovereenkomsten ‘Overig meubilair Primair en Voortgezet Onderwijs’ Bestaande uit inrichting van leerpleinen, aula’s, teamkamers, vergaderzalen, inrichting lokalen voor niet standaard onderwijs , etc. De omvang van de raamovereenkomst heeft betrekking op het overig meubilair van die scholen primair en voortgezet onderwijs van Lucas Onderwijs die dit de komende zes jaar gaan aanbesteden.
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
2. Procedure
Procedure
Title: Meubilair
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39160000 School furniture
Additional classification (cpv): 39130000 Office furniture, 39150000 Miscellaneous furniture and equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 39130000 Office furniture
Options:
Description of the options: zie Beschrijvend Document
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Additional classification (cpv): 39150000 Miscellaneous furniture and equipment