415233-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Gläser – Spotřební materiál pro kalorimetrii a termograviterii
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSpotřební materiál pro kalorimetrii a termograviterii
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka spotřebního materiálu pro kalorimetrii a termograviterii. Součástí předmětu plnění je doprava na místo plnění. Podrobná technická specifikace předmětu dodávky je uvedena v příloze č. 1 zadávací dokumentace. Spotřební materiál musí být plně kompatibilní s přístroji zadavatele: MHTC 96 line, Setsys a Sensys EVO.
Interne Kennung121/9560/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39225720 Gläser
5. Los
LosLOT-0001