415237-2025 - Planung
Dänemark – Betrieb von Kantinen – Forhåndsmeddelelse på kantineudbud hos Social- og Sundhedsskolen Esbjerg
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Forhåndsmeddelelse på kantineudbud hos Social- og Sundhedsskolen Esbjerg
Beschreibung: Social- og Sundhedsskolen Esbjerg lancerer kantineudbud. Udbuddet omfatter drift af kantine på følgende adresse:Gjesinglund Allé 8, 6715 Esbjerg N - samt andre services efter aftale, herunder mødeforplejning, afholdelse af arrangementer samt øvrigt salg.Udbudsmaterialet offentliggøres medio august. Tilbudsfrist medio/ultimo september.Kontraktstart 1. januar 2026.
Interne Kennung: 260020201
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55512000 Betrieb von Kantinen