415339-2026 - Ergebnis
Tschechien – Projektmanagement im Bauwesen – Správce stavby TN EDU - Brno, severní obchvat
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Správce stavby TN EDU - Brno, severní obchvat
Beschreibung: Zadavatel stanoví, že předmětem této Veřejné zakázky je poskytování služeb správce stavby včetně výkonu technického dozoru stavebníka a výkonu koordinátora BOZP při realizaci plánované stavby „TN EDU – Brno, severní obchvat“, tj. výstavby obchvatné větve, která bude vedena směrem na Bystrc s pokračováním do oblasti Královo pole (průchod tunely Holedná, Chochola a Palackého), jejíž součástí bude rovněž umístění nové čerpací stanice Komín. Předmět této Veřejné zakázky zahrnuje zejména, nikoliv však výlučně následující činnosti: a) management stavby; b) technický dozor stavby, včetně souvisejících činností; c) zajištění činností koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi, včetně souvisejících činností.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71541000 Projektmanagement im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 72224000 Beratung im Bereich Projektleitung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71315400 Gebäudeinspektion, 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Správce stavby TN EDU - Brno, severní obchvat
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 72224000 Beratung im Bereich Projektleitung, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71315400 Gebäudeinspektion, 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo na změnu dodavatele v průběhu plnění závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku, a to v případě, kdy bude smlouva s dodavatelem z jakéhokoli důvodu ukončena. V případě ukončení smlouvy dle čl. 25 smlouvy na veřejnou zakázku či na základě ZZVZ a/nebo Občanského zákoníku je zadavatel oprávněn uzavřít smlouvu s druhým účastníkem v pořadí dle hodnocení nabídek v Zadávacím řízení, které předcházelo uzavření smlouvy. Zadavatel nebude provádět nové hodnocení nabídek, ale bude vycházet z pořadí nabídek v Zadávacím řízení. Zadavatel však provede posouzení splnění podmínek účasti, pokud tak neučinil v Zadávacím řízení, za účelem zjištění, zda u tohoto účastníka nejsou naplněny povinné důvody pro vyloučení vybraného dodavatele dle ust. § 48 ZZVZ. Budou-li naplněny důvody, pro které by nebylo možno uzavřít smlouvu s druhým účastníkem v pořadí v Zadávacím řízení, které předcházelo uzavření této smlouvy, může zadavatel vyzvat k uzavření smlouvy dodavatele, který se umístil na třetím místě v pořadí. Dodavatel je oprávněn navýšit vždy k 1. březnu o míru inflace za předchozí kalendářní rok určenou indexem spotřebitelských cen vydávaným Českým statistickým úřadem, avšak pouze za předpokladu, že průměrný roční index spotřebitelských cen dle údajů Českého statistického úřadu, publikovaných na jeho internetových stránkách, vzroste o více než 3 %. Takové navýšení je Správce stavby povinen písemně oznámit zadavateli nejpozději do konce února daného roku, v opačném případě Správce stavby ztrácí na takové navýšení odměny nárok. Dodavatel je oprávněn žádat první zvýšení odměny za poskytování Služeb dle smlouvy k 1. lednu 2027, tzn. dle inflace za rok 2026. Pro vyloučení všech pochybností zadavatel uvádí, že dodavatel není oprávněn žádat zvýšení odměny za poskytování služeb dle smlouvy na veřejnou zakázku o inflaci za rok 2025. Případná deflace vyjádřená indexem spotřebitelských cen nevede ke snížení odměny dodavatele.