415353-2026 - Wettbewerb
Polen – OP-Ausrüstung und OP-Instrumente – Dzierżawa kompletnych napędów wiertarskich wraz z dostawą materiałów eksploatacyjnych zużywalnych w USK1
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDzierżawa kompletnych napędów wiertarskich wraz z dostawą materiałów eksploatacyjnych zużywalnych w USK1
BeschreibungDzierżawa kompletnych napędów wiertarskich wraz z dostawą materiałów eksploatacyjnych zużywalnych w USK1
Interne KennungZP-261-45/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet Nr 1 - Dzierżawa kompletnych napędów wiertarskich wraz z dostawą materiałów eksploatacyjnych zużywalnych na okres 36 miesięcy dla Kliniki Neurochirurgii i Neurochirurgii Dziecięcej przeprowadzającej zabiegi chirurgiczne na Centralnym Bloku Operacyjnym
BeschreibungPakiet Nr 1 - Dzierżawa kompletnych napędów wiertarskich wraz z dostawą materiałów eksploatacyjnych zużywalnych na okres 36 miesięcy dla Kliniki Neurochirurgii i Neurochirurgii Dziecięcej przeprowadzającej zabiegi chirurgiczne na Centralnym Bloku Operacyjnym
Interne KennungPAKIET 1
LosLOT-0002
TitelPakiet Nr 2 - Dzierżawa kompletnych napędów wiertarskich wraz z dostawą materiałów eksploatacyjnych zużywalnych na okres 36 miesięcy do zabiegów chirurgicznych i ortopedycznych na Centralnym Bloku Operacyjnym
BeschreibungPakiet Nr 2 - Dzierżawa kompletnych napędów wiertarskich wraz z dostawą materiałów eksploatacyjnych zużywalnych na okres 36 miesięcy do zabiegów chirurgicznych i ortopedycznych na Centralnym Bloku Operacyjnym
Interne KennungPAKIET 2