2. Verfahren
Verfahren
Titel: Polní mobilní jatka
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 soupravy polních mobilních jatek, jejíž součástí je 1 kus porážkového modulu (požadované technické řešení: tahač s návěsem), 2 kusy chladírenských modulů (požadované technické řešení: tahač s návěsem), 1 kus bourárenského modulu (požadované technické řešení: tahač s návěsem) a 1 kus provozního zázemí (požadované technické řešení: nákladní automobil N3 s nástavbou) a dodávka 3 kusů vozidel pro přepravu produktů (požadované technické řešení: dodávkový automobil kategorie N1).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42200000 Maschinen für die Verarbeitung von Lebensmitteln, Getränken und Tabak und zugehörige Teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport, 34138000 Straßenzugmaschinen, 34136000 Lieferwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Polní mobilní jatka (technologická část)
Beschreibung: Předmětem části č. 1 VZ s názvem „Polní mobilní jatka (technologická část)“ je dodávka 1 soupravy polních mobilních jatek, jejíž součástí jsou 4 kusy tahačů silničních N3, 1 kus porážkového modulu včetně návěsu, 2 kusy chladírenských modulů včetně návěsů, 1 kus bourárenského modulu včetně návěsu, 1 kus vozidla nákladního kategorie N3 s nástavbou provozního zázemí.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport, 34138000 Straßenzugmaschinen
Los: LOT-0004
Titel: Polní mobilní jatka (distribuční část) – chladírenská vozidla kategorie N1 pro přepravu produktů
Beschreibung: Předmětem části č. 2 VZ s názvem „Polní mobilní jatka (distribuční část) – chladírenská vozidla kategorie N1 pro přepravu produktů“ je dodávka 3 kusů chladírenských vozidel kategorie N1 pro přepravu produktů.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen