See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beeldmateriaal
Beschreibung: Ter ondersteuning van een aantal van haar taken maakt de gemeente Barneveld gebruik van verschillende soorten beeldmateriaal, namelijk verticale en oblieke luchtfoto’s en panoramafoto’s. De gemeente Barneveld wil deze beelden via een Europese aanbesteding in twee percelen inkopen. De gemeente wijst erop dat, hoewel de aanbestedings- en contractuele documenten in de Nederlandse taal zijn/worden opgesteld, voor de uitvoering naast het Nederlands ook van de Engelse taal gebruik gemaakt kan worden. -
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79961000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Luchtfoto's
Beschreibung: Zie de opdrachtomschrijving.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 79961200 Luftaufnahmen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingen.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Panoramafoto's
Interne Kennung: 2