2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEJ PODBIJARKI TOROWEJ WRAZ Z ZESTAWEM DO UNOSZENIA I NASUWANIA TORU ORAZ UKŁADEM POMIAROWYM GEOMETRII TORU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej podbijarki torowej wraz z zestawem do unoszenia i nasuwania toru oraz układem pomiarowym geometrii toru wyposażoną m.in. w doczepny zespół podbijający, mobilną jednostkę korekcji toru, komputer do geometrii toru, wózek pomiarowy z tachimetrem, rok produkcji nie starsza niż 2026, wraz z wymaganymi dokumentami, gwarancją i serwisem gwarancyjnym oraz szkoleniem dot. jej obsługi, w zakresie i na warunkach szczegółowo określonych w załącznikach do SWZ, tj.: 1) Załącznik Nr 2 do SWZ - OPZ - zawierającym szczegółowy opis wymagań Zamawiającego jakie musi spełnić maszyna w tym parametry techniczno-eksploatacyjne oraz wyposażenie. 2) Załącznik Nr 3 do SWZ - w projektowanych postanowieniach umowy (wzór Umowy).
Vorherige Bekanntmachung: 245690-2026
Interne Kennung: 052/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34945000 Spureinstellungsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001