2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afvaldienstverlening
Beschreibung: Deze aanbestedingsprocedure heeft tot doel het sluiten van één dienstverleningsovereenkomst met één opdrachtnemer die HLTsamen kan voorzien in de behoefte met het plaatsen van containers en een correcte, milieuverantwoorde en efficiënte inzameling, afvoer en verwerking van het bedrijfsafval bij de HLTsamen locaties van Hillegom, Lisse en Teylingen. Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: PRJ-2400358
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: HLTsamen heeft behoefte aan een oplossing voor overige afvalstromen, zie onderstaande opsomming. Er wordt een –kleine- plek beschikbaar gesteld waar deze overige afsvalstromen worden verzameld. Tijdens de looptijd van het contract wordt samen met de opdrachtnemer gezocht naar een passende en duurzame verwerkingsoplossing voor onderstaande stromen. Wij vragen inschrijver een prijs te bieden voor één 10m3 container (dicht) waar onderstaande afvalstromen in verzameld worden: o Bureaustoelen; o Banken; o Bureaus; o ICT (Laptop, kabels, schermen, telefoons); o Hout (pallets, kasten e.d.); o Ijzer (kasten, onderstellen); o Olie van de pont (eens per 2 jaar); o Hard plastic; o Fietsen; o Fietsbanden; o Nader te bepalen afval. Daarnaast wil HLTsamen een tweetal inzamelbakken voor: • Batterijen; • Lampen / TL-buizen.