2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA MEBLI DO KWATER INTERNATOWYCH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli fabrycznie nowych do kwater internatowych w zasobie OReg AMW Zielona Góra. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 1 do SWZ. 2. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 39140000-5 meble domowe 39143000-6 meble do sypialni, jadalni i salonu 39141000-2 meble i wyposażenie kuchni 39150000-8 różne meble i wyposażenie 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamówienie udzielane jako część zamówienia w ramach wszystkich zamówień Agencji Mienia Wojskowego, nie dokonano dalszego podziału na części (brak możliwości składania ofert częściowych).
Interne Kennung: DZP-OZ.2610.238.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39140000 Haushaltsmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143000 Schlafzimmer-, Esszimmer- und Wohnzimmermöbel, 39141000 Küchenmöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0002