415508-2026 - Wettbewerb
Polen – Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen – ZAKUP ENERGII ELETRYCZNEJ Z UWZGLĘDNIENIEM PUNKTÓW POBORU ENERGII ELEKTRYCZNEJ Z INSTALACJAMI OZE DLA GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY WOHYŃ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZAKUP ENERGII ELETRYCZNEJ Z UWZGLĘDNIENIEM PUNKTÓW POBORU ENERGII ELEKTRYCZNEJ Z INSTALACJAMI OZE DLA GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY WOHYŃ
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest Zakup energii elektrycznej dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. Prawo energetyczne, Kodeksu Cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. wynosi 33 423 984 kWh.
Interne KennungRI.271.5.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001