See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ophalen meterstanden klanten Dunea
Beschreibung: Deze opdracht betreft de voortzetting van de dienstverlening voor het verzamelen van meterstanden voor Dunea. De dienstverlening sluit aan op de bestaande inrichting en werkwijze waarmee Dunea en PTI in de afgelopen jaren gezamenlijk een stabiel en betrouwbaar proces voor meteropname hebben ontwikkeld. De opdracht omvat: - het verzamelen van meterstanden - de voortzetting van de bestaande dienstverlening en procesinrichting - de borging van continuïteit en betrouwbaarheid van het meteropnameproces De opdracht ziet uitsluitend op de bestaande dienstverlening voor meteropname. Inlichtingen over de waarde van de opdracht/het perceel/de concessieovereenkomst (exclusief btw): circa 980.000,- EUR
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65500000 Zählerablesung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000