2. Verfahren
Verfahren
Titel: Publiczny transport zbiorowy (komunikacja miejska) w zakresie gminnych przewozów pasażerskich o charakterze użyteczności publicznej w transporcie drogowym (autobusowym) na linii jednokierunkowej okrężnej obejmującej obszar Miasta Dęblin.
Beschreibung: Publiczny transport zbiorowy (komunikacja miejska) w zakresie gminnych przewozów pasażerskich o charakterze użyteczności publicznej w transporcie drogowym (autobusowym) na linii jednokierunkowej okrężnej obejmującej obszar Miasta Dęblin.
Interne Kennung: OA.7240.1.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001