2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZRĘBKA OPAŁOWA
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: sukcesywna dostawa drewna przeznaczonego na opał w postaci zrębek opałowych z drewna liściastego lub iglastego przeznaczonych do spalania w kotłach na biomasę w ilości 20 000 mp.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03413000 Brennholz
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy