415575-2025 - Wettbewerb
Polen – Berufsausbildung – Przeprowadzenie szkoleń zawodowych dla nauczycieli w ramach projektu pn. „Kształtowanie Zawodowych Umiejętności: Rudzki Model Edukacji” część 2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzeprowadzenie szkoleń zawodowych dla nauczycieli w ramach projektu pn. „Kształtowanie Zawodowych Umiejętności: Rudzki Model Edukacji” część 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Przeprowadzenie szkoleń zawodowych dla nauczycieli w ramach projektu pn. „Kształtowanie Zawodowych Umiejętności: Rudzki Model Edukacji” – część 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungAP.271.43.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
5. Los
LosLOT-0001
TitelKurs programowania w języku Phyton
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia z zakresu części 1 jest: Kurs programowania w języku Phyton. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungAP.271.43.2025 - część 1
LosLOT-0002
TitelKurs fotografii i filmowania dronem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia z zakresu części 2 jest: Kurs fotografii i filmowania dronem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungAP.271.43.2025 - część 2
LosLOT-0003
TitelKurs administrowania serwerami funkcjonującymi w oparciu o system operacyjny LINUX
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia z zakresu części 3 jest: Kurs administrowania serwerami funkcjonującymi w oparciu o system operacyjny LINUX. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungAP.271.43.2025 - część 3
LosLOT-0004
TitelKurs programowania w PHP od podstaw – teoria i praktyka
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia z zakresu części 4 jest: Kurs programowania w PHP od podstaw – teoria i praktyka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungAP.271.43.2025 - część 4
LosLOT-0005
TitelKurs modelowania 3D
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia z zakresu części 5 jest: Kurs modelowania 3D. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungAP.271.43.2025 - część 5