41559-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Gartenbau – Utrzymanie czystości i porządku wraz z pielęgnacją zieleni na terenie miasta Końskie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie czystości i porządku wraz z pielęgnacją zieleni na terenie miasta Końskie
Beschreibung„Utrzymanie czystości i porządku wraz z pielęgnacją zieleni na terenie miasta Końskie” w tym: Zadanie 1 - Utrzymanie czystości i porządku wraz z pielęgnacją zieleni na terenie miasta Końskie , i/lub Zadanie 2 - Utrzymanie czystości i porządku wraz z pielęgnacją zieleni na terenie Rynku Miejskiego w Końskich oraz na części ul. Piłsudskiego, i/lub Zadanie 3 - Utrzymanie czystości i porządku wraz z pielęgnacją zieleni na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego w Końskich Szczegóły określa rozdział IV SWZ
Vorherige Bekanntmachung665309-2024
Interne KennungZP- 271.1.24.2024.EP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensW postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywać będzie się w języku polskim przy użyciu Platformy eZamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov. pl/ Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie. 10.6 Dokumenty elektroniczne, o których mowa w § 2 ust. 1 rozporządzenia o jakim mowa w pkt 10.22 SWZ, sporządza się w formie elektronicznej opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów y Ministrów z dnia 21 maja 2024r.w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych Dz.U.2024.773 z dnia 2024.05.22 i przekazuje się jako załączniki. W przypadku formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, ww. regulacje nie będą miały bezpośredniego zastosowania.Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). Szczegółowe informacje zostały zawarte SWZ
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77312000 Unkrautjäten, 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77342000 Heckenschnitt, 77314100 Anlegen von Rasen, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
Titel:„Utrzymanie czystości i porządku wraz z pielęgnacją zieleni na terenie miasta Końskie.”
Beschreibung1. Do zakresu prac wykonywanych w ramach zimowego utrzymania wchodzić będą następujące czynności: • odśnieżanie i zwalczanie śliskości lub gołoledzi z chodników, alejek i placów, • wywożenie nieczystości z oczyszczanych terenów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, • lustrację terenu i bieżące usuwanie odpadów komunalnych tj. papiery, butelki, puszki, gałęzie, opakowania plastikowe, itp. • opróżnianie koszy ulicznych w ilości 100 szt. na bieżąco nie mniej niż dwa razy w tygodniu tj. we wtorki i piątki każdego tygodnia (teren wokół kosza także należy utrzymać w czystości), • zamiatanie i oczyszczanie chodników z piasku, chwastów i innych nieczystości, • usuwanie połamanych gałęzi, powalonych drzew, wyrwanych pni i korzeni, • równanie terenu po ewentualnych usuniętych pniach i korzeniach, • zabezpieczenie sanitarne zwłok bezdomnych zwierząt do momentu przekazania właściwemu podmiotowi celem utylizacji, • oczyszczanie słupów ogłoszeniowych w ilości 28 szt. z nieaktualnych plakatów i ogłoszeń oraz sprzątanie terenu wokół nich. 2. Wykonawca zobowiązany jest do usuwania śliskości, gołoledzi i zalegającego śniegu niezwłocznie tj. rozpoczęcie pracy winno nastąpić do 1 godziny od momentu wystąpienia zjawiska. 3. Zimowe utrzymanie chodników wykonywane powinno być codziennie również w soboty, niedziele i święta tak, aby ich nawierzchnia na całej szerokości wolna była od śniegu i gołoledzi. 4. Sposób wykonywania prac i rodzaj użytego sprzętu nie może powodować uszkodzenia nawierzchni. 5. Po wystąpieniu opadów śniegu w pierwszej kolejności tzn. do godz. 6.30 likwidacja śliskości oraz odśnieżanie następujących chodników przy ulicach: • Zamkowej, • Partyzantów, • Warszawskiej, 6. W drugiej kolejności likwidowanie śliskości oraz odśnieżanie na pozostałych terenach wyszczególnionych w tabeli III. 7. Zwłoki bezdomnych zwierząt lub ich części z terenu miasta Końskie należy zebrać i zabezpieczyć do czasu przyjazdu specjalistycznej firmy utylizacyjnej, która zostanie wskazana przez Zamawiającego. Prace te należy wykonać zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Szczegóły określa rozdział IV SWZ
Interne KennungZP-271.1.24.2024.EP-zadanie1
LosLOT-0002
TitelUtrzymanie czystości i porządku wraz z pielęgnacją zieleni na terenie Rynku Miejskiego w Końskich oraz na części ul. Piłsudskiego
Beschreibung1. „Utrzymanie czystości i porządku wraz z pielęgnacją zieleni na terenie Rynku Miejskiego oraz na części ul. Piłsudskiego w Końskich”. I. Szczegółowy zakres robót, warunki ich wykonania oraz powierzchnia terenów objętych zimowym utrzymaniem 1. Do zakresu prac wykonywanych w ramach zimowego utrzymania wchodzić będą następujące czynności: • odśnieżanie i zwalczanie śliskości lub gołoledzi z chodników, alejek i placów, • wywożenie nieczystości z oczyszczanych terenów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, • prawidłowe utrzymanie wyszczególnionych elementów znajdujących się na terenie Rynku Miejskiego zgodnie z instrukcją stanowiącą Załącznik nr 5, • opróżnianie koszy ulicznych w ilości 48 szt. na bieżąco nie mniej niż dwa razy w tygodniu tj. we wtorki i piątki każdego tygodnia, • systematyczne oczyszczanie słupów ogłoszeniowych w ilości 2 szt. z nieaktualnych plakatów oraz sprzątanie terenu wokół nich, • bieżące zamiatanie chodników z nadmiaru piasku i innych nieczystości, • zabezpieczenie sanitarne zwłok bezdomnych zwierząt do momentu przekazania właściwemu podmiotowi celem utylizacji, • codzienne usuwanie nieczystości tj. papier, gałęzie, butelki, puszki itp. również w soboty, niedziele i święta na terenie objętym przedmiotem zamówienia, 2. Wykonawca zobowiązany jest do usuwania śliskości, gołoledzi i zalegającego śniegu niezwłocznie tj. rozpoczęcie pracy winno nastąpić do 1 godziny od momentu wystąpienia zjawiska. 3. Zimowe utrzymanie wykonywane powinno być codziennie również w soboty, niedziele i święta tak, aby ich nawierzchnia na całej szerokości wolna była od śniegu i gołoledzi. 4. Na nawierzchni granitowej należy postępować zgodnie z wytycznymi zawartymi w załączniku nr 10. 5. Zwłoki bezdomnych zwierząt lub ich części z terenu miasta Końskie należy zebrać i zabezpieczyć do czasu przyjazdu specjalistycznej firmy utylizacyjnej, która zostanie wskazana przez Zamawiającego. Prace należy wykonać zgodnie z obowiązującym przepisami prawa. Szczegóły określa rozdział IV SWZ
Interne KennungZP-271.1.24.2024.EP-zadanie2
LosLOT-0003
TitelUtrzymanie czystości i porządku wraz z pielęgnacją zieleni na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego w Końskich.
Beschreibung„Utrzymanie czystości i porządku wraz z pielęgnacją zieleni na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego w Końskich” I Szczegółowy zakres robót, warunki ich wykonania oraz powierzchnia terenów objętych zimowym utrzymaniem 1. Do zakresu prac wykonywanych w ramach zimowego utrzymania wchodzić będą następujące czynności: • odśnieżanie i zwalczanie śliskości lub gołoledzi z chodników, alejek i placów, • wywożenie nieczystości z oczyszczanych terenów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, • lustrację terenu i bieżące usuwanie odpadów komunalnych tj. papiery, butelki, puszki, gałęzie, opakowania plastikowe itp. • systematyczne opróżnianie koszy w ilości 70 szt. na bieżąco nie mniej niż dwa razy w tygodniu tj. we wtorki i piątki każdego tygodnia, • bieżące zamiatanie chodników i alejek z nadmiaru piasku i innych nieczystości, • wykonywanie prac polegających na usuwaniu drzew zgodnie ze stosownymi decyzjami wydanymi przez Świętokrzyskiego Konserwatora Zabytków, • usuwanie połamanych gałęzi, powalonych drzew, wyrwanych pni i korzeni, • równanie terenu po ewentualnych usuniętych pniach i korzeniach, • zabezpieczenie sanitarne zwłok bezdomnych zwierząt do momentu przekazania właściwemu podmiotowi celem utylizacji, • utrzymanie w czystości zabytków rzeźby kamiennej, małej architektury tj. wazy na postumentach, ławki, stojaki na rowery, kosze na śmieci, tablice informacyjne, • uzupełnianie gruntu i obsiewanie mieszanką traw terenów po usuniętych pniach i korzeniach. 2. Wykonawca zobowiązany jest do usuwania śliskości, gołoledzi i zalegającego śniegu niezwłocznie tj. rozpoczęcie pracy winno nastąpić do 1 godziny od momentu wystąpienia zjawiska. 3. Zimowe utrzymanie chodników i alejek wykonywane powinno być codziennie również w soboty, niedziele i święta tak, aby ich nawierzchnia na całej szerokości wolna była od śniegu i gołoledzi. 4. Wykonawca winien używać takiego rodzaju sprzętu, który nie może powodować uszkodzeń w nawierzchni. 5. Informacje dotyczące szczegółowych warunków użytkowania, konserwacji nawierzchni z kostki granitowej i płyt granitowych jak i pozostałych elementów znajdujących się w Parku zawarte zostały w Załączniku nr 10. 6. Sposób użytkowania nawierzchni mineralnej HanseGrand® zgodnie z wytycznymi zawartymi w Załączniku nr 14. 7. Podczas wykonywania prac związanych z pielęgnacją i wycinką drzew oraz usuwaniem wywrotów i wiatrołomów należy właściwie oznakować miejsce prowadzenia prac oraz wykonać wszelkie prace konieczne do pozostawienia tego miejsca w należytym stanie porządkowym (tj. zebranie odpadów, wygrabienie terenu z drobnych gałęzi i innych zanieczyszczeń oraz ewentualnej naprawy uszkodzeń nawierzchni terenu, które powstały podczas prowadzonych prac). 8. Do Wykonawcy zadania należy przygotowanie i zabezpieczenie systemu nawadniającego przed sezonem zimowym, 9. Zwłoki bezdomnych zwierząt lub ich części z terenu miasta Końskie należy zebrać i zabezpieczyć do czasu przyjazdu specjalistycznej firmy utylizacyjnej, która zostanie wskazana przez Zamawiającego. Prace należy wykonać zgodnie z obowiązującym przepisami prawa. Szczegóły określa rozdział IV SWZ
Interne KennungZP-271.1.24.2024.EP-zadanie3