2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa chromatografu cieczowego z detektorem mas typu potrójny kwadrupol LC-MS/MS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa chromatografu cieczowego sprzężonego z detektorem w postaci wysokoczułego spektrometru mas typu potrójny kwadrupol (LC-MS/MS). Zamówienie obejmuje: dostawę, wniesienie, montaż, instalację i uruchomienie całości zestawu w siedzibie Zamawiającego oraz przeszkolenie pracowników z obsługi urządzenia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
5. Los
Los: LOT-0001