415630-2026 - Ergebnis
Polen – Möbel – Zakup wyposażenia dla Lubuskiego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wyposażenia dla Lubuskiego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup wyposażenia dla Lubuskiego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych, polegający na dostawie, montażu, instalacji (jeżeli jest wymagana), rozmieszczenie oraz uruchomienia wyposażenia obejmującego w szczególności: meble biurowe i socjalne, wyposażenie medyczne, wyposażenie strefy pacjenta, sprzęt RTV/AGD, oznakowanie wewnętrzne itp. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ –Formularz cenowo-techniczny
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39141100 Schränke und Regale, 39516100 Innenausstattungsartikel aus Textilstoffen, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 30231300 Bildschirme, 44411000 Sanitärerzeugnisse, 30195000 Tafeln, 30191400 Reißwölfe, 42923110 Wiegeeinrichtungen, 38423100 Manometer, 32552110 Schnurlose Telefone, 33193120 Rollstühle, 30232110 Laserdrucker
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung2. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2025 r. poz. 1173) zwaną w dalszej części „ustawą”. W sprawach nieuregulowanych zapisami niniejszej SWZ, stosuje się przepisy wspomnianej ustawy. 3. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty wariantowej 5. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy. 6. Przedmiotowe postępowanie nie jest prowadzone w celu zawarcia umowy ramowej. 7. Zamawiający nie przewiduje w niniejszym postępowaniu przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 8. Zamawiający nie wymaga, ani nie dopuszcza możliwości złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty. 9. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy 10. Koszty udziału w postępowaniu, a w szczególności koszty sporządzenia oferty, pokrywa Wykonawca. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu (za wyjątkiem zaistnienia sytuacji, o której mowa w art. 261 ustawy). 11. Zamawiający będzie rozliczał się z Wykonawcą wyłącznie w walucie polskiej (PLN). 12. Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych. 13. Zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień i opcji