2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa drogi powiatowej nr 1627C Unisław – Żygląd, Etap I – odcinek 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przedsięwzięcia pn. „Rozbudowa drogi powiatowej nr 1627C Unisław – Żygląd, Etap I – odcinek 1, od km 1+040 do km 3+600”. 2. Przedmiot zamówienia, o którym mowa w ust. 1, stanowi przedmiot odrębnego postępowania o udzielenie zamówienia i jest udzielany jako część zamówienia pn. „Rozbudowa drogi powiatowej nr 1627C Unisław – Żygląd”. 3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został przedstawiony w dokumentacji projektowej, stanowiącej załącznik nr 9 do SWZ. 4. Wymagania techniczne, dotyczące parametrów realizowanych robót oraz sposób ich wykonania przedstawione są w specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiących załącznik nr 8 do SWZ na bazie, których należy opracować kosztorys ofertowy. 5. Zamawiający nie żąda od Wykonawcy złożenia w niniejszym postępowaniu przedmiotowych środków dowodowych. 8. W przypadku, gdy Zamawiający użył w opisie przedmiotu zamówienia oznaczeń norm, aprobat, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1pkt 2 oraz ust. 3 ustawy PZP należy je rozumieć, jako przykładowe. Zamawiający zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy PZP dopuszcza w każdym przypadku zastosowanie rozwiązań równoważnych. Każdorazowo, gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ norma, aprobata, ocena techniczna, specyfikacja techniczna i system referencji technicznych należy przyjąć, że w odniesieniu do nich użyto sformułowania „lub równoważne”.
Interne Kennung: PZD.272.4.2026.KŻ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Opis sposobu przygotowania ofert przez Wykonawcę oraz sposobu ich oceny przez Zamawiającego zostały zawarty w rozdziale 16 i 19 SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45111300 Abbauarbeiten, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45233123 Bau von Nebenstraßen, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45233221 Straßenmarkierungsarbeiten, 45233290 Installation von Straßenschildern, 45232130 Bau von Regenwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozbudowa drogi powiatowej nr 1627C Unisław Żygląd, Etap I odcinek 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przedsięwzięcia pn. „Rozbudowa drogi powiatowej nr 1627C Unisław – Żygląd, Etap I – odcinek 1, od km 1+040 do km 3+600”. 2. Przedmiot zamówienia, o którym mowa w ust. 1, stanowi przedmiot odrębnego postępowania o udzielenie zamówienia i jest udzielany jako część zamówienia pn. „Rozbudowa drogi powiatowej nr 1627C Unisław – Żygląd”. 3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został przedstawiony w dokumentacji projektowej, stanowiącej załącznik nr 9 do SWZ. 4. Wymagania techniczne, dotyczące parametrów realizowanych robót oraz sposób ich wykonania przedstawione są w specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiących załącznik nr 8 do SWZ na bazie, których należy opracować kosztorys ofertowy. 5. Zamawiający nie żąda od Wykonawcy złożenia w niniejszym postępowaniu przedmiotowych środków dowodowych. 6. W przypadku, gdy Zamawiający użył w opisie przedmiotu zamówienia oznaczeń norm, aprobat, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1pkt 2 oraz ust. 3 ustawy PZP należy je rozumieć, jako przykładowe. Zamawiający zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy PZP dopuszcza w każdym przypadku zastosowanie rozwiązań równoważnych. Każdorazowo, gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ norma, aprobata, ocena techniczna, specyfikacja techniczna i system referencji technicznych należy przyjąć, że w odniesieniu do nich użyto sformułowania „lub równoważne”.