41571-2026 - Wettbewerb
Polen – Aktendeckel – Futerały do odznaczeń
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFuterały do odznaczeń
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie oraz dostarczenie do obiektu Zamawiającego niżej wymienionych pozycji: Część I - Futerały do odznaczeń  Futerał do pierwszych klas orderowych – wykonany ze skóry (w kolorze wiśni) – 15 szt.;  Futerał do drugich klas orderowych – wykonany ze skóry (w kolorze wiśni) – 25 szt.;  Futerał do orderów klasy IV i V – wykonany z materiału introligatorskiego winylowego (PVC) (pantone 209C) - 500 szt.;  Futerał do odznaczeń – wykonany z materiału introligatorskiego winylowego (PVC) (pantone 209C) – 100 000 szt. Część II - Okładki  Okładki do legitymacji – wykonane z materiału introligatorskiego winylowego (PVC) (pantone 209C) – 100 000 szt.
Interne KennungWykonanie i dostawa futerałów do orderów i odznaczeń oraz okładek do legitymacji odznaczeniowych - BA.1/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22852100 Aktendeckel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79971100 Verarbeitung von Druckerzeugnissen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie oraz dostarczenie do obiektu Zamawiającego:  Futerał do pierwszych klas orderowych – wykonany ze skóry (w kolorze wiśni) – 15 szt.;  Futerał do drugich klas orderowych – wykonany ze skóry (w kolorze wiśni) – 25 szt.;  Futerał do orderów klasy IV i V – wykonany z materiału introligatorskiego winylowego (PVC) (pantone 209C) - 500 szt.;  Futerał do odznaczeń – wykonany z materiału introligatorskiego winylowego (PVC) (pantone 209C) – 100 000 szt.
Interne KennungCzęść I
LosLOT-0002
TitelOkładki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie oraz dostarczenie do obiektu Zamawiającego: Okładek do legitymacji – wykonane z materiału introligatorskiego winylowego (PVC) (pantone 209C) – 100 000 szt.
Interne KennungCzęść II