See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dokumentacje projektowe dla inwestycji drogowych w Przemyślu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowych dokumentacji projektowych dla inwestycji drogowych w Przemyślu z podziałem na 11 części: 1. Dokumentacja projektowa budowy parkingu przy ulicy Słowackiego w Przemyślu 2. Dokumentacja projektowa dla budowy drogi wewnętrznej oznaczonej symbolem 2KRX MPZP Akademia Wschodnioeuropejska 3. Dokumentacja projektowa dla przebudowy ulic: Kościuszki, Ratuszowa i Wałowa w Przemyślu 4. Dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Pułaskiego w Przemyślu 5. Dokumentacja projektowa rozbudowy drogi na górnym parkingu przy Cmentarzu Zasańskim 6. Dokumentacja projektowa rozbudowy górnego parkingu na Cmentarzu Głównym – II etap 7. Dokumentacja projektowa rozbudowy ul. Kruhel Wielki w Przemyślu 8. Dokumentacja projektowa rozbudowy ul. Sucharskiego w Przemyślu 9. Dokumentacja projektowa wykonania pasa włączeniowego ul. Krakowskiej do Alei Wolności w Przemyślu 10. Projekt dla rozbudowy i budowy odcinków dróg KDL1 – ulica Fabryczna i KDD3 zgodnie z MPZP Słowackiego II w Przemyślu 11. Dokumentacja projektowa przebudowy ul. Karmelickiej w Przemyślu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dokumentacja projektowa budowy parkingu przy ulicy Słowackiego w Przemyślu
Beschreibung: Teren pod inwestycję zlokalizowany jest przy ulicy Słowackiego, na działce nr 897/2 obr. 212 o powierzchni około 0,6732 ha. Mając na uwadze powierzchnię dostępnego terenu (ok. 0,67 ha) oraz aktualne przepisy prawa, w dokumentacji projektowej należy przewidzieć maksymalną ilość miejsc postojowych oraz dróg manewrowych zapewniających prawidłową obsługę komunikacyjną, sprawne odwodnienie oraz bezpieczeństwo użytkowników, w tym dla osób z niepełnosprawnościami. Ponadto zakres dokumentacji projektowej powinien uwzględniać: - wykonanie nawierzchni parkingu, - wykonanie odwodnienia parkingu, - wykonanie oświetlenia parkingu, - wykonanie oznakowania pionowego i poziomego, - odtworzenie trawników oraz nasadzenia zieleni niskiej i krzewów. Kompleksowa dokumentacja projektowa obejmuje: a) mapę do celów projektowych b) projekt budowlany (PZT, PAB, PT oraz załączniki do PB) we wszystkich niezbędnych branżach tj. drogowej, sanitarnej, oświetleniowej oraz likwidacji ewentualnych kolizji z istniejącą infrastrukturą podziemną i naziemną wraz z wszelkimi wymaganymi opiniami i uzgodnieniami – 5 egz. c) projekt stałej organizacji ruchu drogowego (oznakowanie pionowe i poziome grubowarstwowe) – 5 egz. d) wszelkie materiały niezbędne do uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie wraz z przygotowaniem wniosku (3 kpl.) – jeżeli będą wymagane. e) wszelkie materiały niezbędne do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji inwestycji zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie wraz z przygotowaniem wniosku (3 kpl.) – jeżeli będą wymagane f) przedmiar robót i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (dla każdej branży), g) kosztorys inwestorski (dla każdej branży), h) kosztorys ofertowy (dla każdej branży).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji
Los: LOT-0002
Titel: Dokumentacja projektowa dla budowy drogi wewnętrznej oznaczonej symbolem 2KRX MPZP Akademia Wschodnioeuropejska
Beschreibung: Planowana droga o symbolu 2KRX w Przemyślu obejmuje odcinek o długości ok. 270 mb. Kompleksowa dokumentacja projektowa obejmuje: a) mapę do celów projektowych b) projekt budowlany (PZT, PAB, PT oraz załączniki do PB) we wszystkich niezbędnych branżach tj. drogowej, kanalizacyjnej, elektrycznej oraz likwidacji kolizji z istniejącą infrastrukturą podziemną i nadziemną wraz z wszelkimi wymaganymi opiniami i uzgodnieniami – 5 egz. c) projekt stałej organizacji ruchu drogowego – 5 egz. d) wszelkie materiały niezbędne do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji inwestycji zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie wraz z przygotowaniem wniosku (3 kpl.) – jeżeli będą wymagane e) wszelkie materiały niezbędne do uzyskania zezwolenia na realizację inwestycji drogowej zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie wraz z przygotowaniem wniosku 3 kpl. (w tym dokumentacja geodezyjna podział ok. 8 działek), f) dokumentacja geotechniczna, g) przedmiar robót i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (dla każdej branży), h) kosztorys inwestorski (dla każdej branży), i) kosztorys ofertowy (dla każdej branży)
Los: LOT-0003
Titel: Dokumentacja projektowa dla przebudowy ulic: Kościuszki, Ratuszowa i Wałowa w Przemyślu
Beschreibung: Planowana dokumentacja projektowa rozbudowy ul. Kościuszki, Ratuszowej i Wałowej w Przemyślu obejmuje odcinek o długości ok. 600 mb. Kompleksowa dokumentacja projektowa obejmuje: a) mapę do celów projektowych b) projekt budowlany (PZT, PAB, PT oraz załączniki do PB) we wszystkich niezbędnych branżach tj. drogowej, kanalizacyjnej, elektrycznej oraz likwidacji kolizji z istniejącą infrastrukturą podziemną i nadziemną wraz z wszelkimi wymaganymi opiniami i uzgodnieniami – 5 egz. c) projekt stałej organizacji ruchu drogowego (oznakowanie pionowe i poziome grubowarstwowe) – 5 egz. d) wszelkie materiały niezbędne do uzyskania zezwolenia na realizację inwestycji drogowej zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie wraz z przygotowaniem wniosku 3 kpl. (w tym dokumentacja geodezyjna - podział ok. 1 działki), e) wszelkie materiały niezbędne do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji inwestycji zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie wraz z przygotowaniem wniosku (3 kpl.) – jeżeli będą wymagane f) dokumentacja geotechniczna – jeżeli będzie wymagana, g) przedmiar robót i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (dla każdej branży), h) kosztorys inwestorski (dla każdej branży), i) kosztorys ofertowy (dla każdej branży)
Los: LOT-0004
Titel: Dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Pułaskiego w Przemyślu
Beschreibung: Planowana dokumentacja projektowa przebudowy ul. Kazimierza Pułaskiego w Przemyślu obejmuje odcinek o długości ok. 650 mb. Kompleksowa dokumentacja projektowa obejmuje: a) mapę do celów projektowych b) dokumentacja projektowa we wszystkich niezbędnych branżach tj. drogowej, kanalizacyjnej, elektrycznej oraz likwidacji kolizji z istniejącą infrastrukturą podziemną i nadziemną wraz z wszelkimi wymaganymi opiniami i uzgodnieniami – 5 egz. c) projekt stałej organizacji ruchu drogowego (oznakowanie pionowe i poziome grubowarstwowe) – 5 egz. d) wszelkie materiały niezbędne do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji inwestycji zgłoszenia robót budowlanych lub pozwolenia na budowę zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie wraz z przygotowaniem wniosku (3 kpl.) – jeżeli będą wymagane e) dokumentacja geotechniczna – jeżeli będzie wymagana, f) przedmiar robót i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (dla każdej branży), g) kosztorys inwestorski (dla każdej branży), h) kosztorys ofertowy (dla każdej branży),
Los: LOT-0005
Titel: Dokumentacja projektowa rozbudowy drogi na górnym parkingu przy Cmentarzu Zasańskim
Beschreibung: Droga o długości ok. 580 mb. zlokalizowana w rejonie Cmentarza Zasańskiego w Przemyślu pełni funkcję drogi dojazdowej, łączącej ul. bp. Jakuba Glazera z ul. Marcina Bielskiego. Droga ta obsługuje ruch lokalny, w szczególności związany z obsługą cmentarza, dojazdem do górnego parkingu oraz przyległych terenów i zabudowy. Kompleksowa dokumentacja projektowa obejmuje: a) mapę do celów projektowych b) projekt budowlany (PZT, PAB, PT oraz załączniki do PB) we wszystkich niezbędnych branżach tj. drogowej, kanalizacyjnej, elektrycznej oraz likwidacji kolizji z istniejącą infrastrukturą podziemną i nadziemną wraz z wszelkimi wymaganymi opiniami i uzgodnieniami – 5 egz. c) projekt stałej organizacji ruchu drogowego (oznakowanie pionowe i cienkowarstwowe grubowarstwowe) – 5 egz. d) wszelkie materiały niezbędne do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji inwestycji zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie wraz z przygotowaniem wniosku (3 kpl.) – jeżeli będą wymagane e) wszelkie materiały niezbędne do uzyskania zezwolenia na realizację inwestycji drogowej zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie wraz z przygotowaniem wniosku 3 kpl. (w tym dokumentacja geodezyjna podział ok. 7 działek), f) dokumentacja geotechniczna, g) przedmiar robót i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (dla każdej branży), h) kosztorys inwestorski (dla każdej branży), i) kosztorys ofertowy (dla każdej branży),
Los: LOT-0006
Titel: Dokumentacja projektowa rozbudowy górnego parkingu na Cmentarzu Głównym – II etap
Beschreibung: Teren o powierzchni około 0,32 ha pod planowany parking zlokalizowany jest na działce nr 893 obręb 212, na obszarze Cmentarza Głównego, z dojazdem od ulicy Przemysława. Mając na uwadze powierzchnię dostępnego terenu (ok. 3230,00 m²) oraz aktualne przepisy prawa, w dokumentacji projektowej należy przewidzieć maksymalną ilość miejsc postojowych oraz dróg manewrowych zapewniających prawidłową obsługę komunikacyjną, sprawne odwodnienie oraz bezpieczeństwo użytkowników, w tym dla osób z niepełnosprawnościami. Przewiduje się wykonanie nawierzchni parkingu z betonowych płyt ażurowych. Ponadto zakres dokumentacji projektowej powinien uwzględniać: a) wykonanie nawierzchni parkingu i połączenie nowopowstałej części z już istniejącą, co umożliwi korzystanie z istniejącego zjazdu z drogi publicznej, zapewnienie odwodnienia parkingu, b) wykonanie oświetlenia parkingu, c) wykonanie oznakowania pionowego i poziomego, d) odtworzenie trawników oraz nasadzenia zieleni niskiej i krzewów. Kompleksowa dokumentacja projektowa obejmuje: a) mapę do celów projektowych b) projekt budowlany (PZT, PAB, PT oraz załączniki do PB) we wszystkich niezbędnych branżach tj. drogowej, oświetleniowej oraz likwidacji ewentualnych kolizji z istniejącą infrastrukturą podziemną i naziemną wraz z wszelkimi wymaganymi opiniami i uzgodnieniami – 5 egz. c) wszelkie materiały niezbędne do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji inwestycji zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie wraz z przygotowaniem wniosku (3 kpl.) – jeżeli będą wymagane. d) wszelkie materiały niezbędne do uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę lub zgłoszenia robót budowlanych zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie wraz z przygotowaniem wniosku (3 kpl.) e) projekt stałej organizacji ruchu drogowego (oznakowanie pionowe i poziome grubowarstwowe) – 5 egz. f) przedmiar robót i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (dla każdej branży), g) kosztorys inwestorski (dla każdej branży), h) kosztorys ofertowy (dla każdej branży),
Los: LOT-0007
Titel: Dokumentacja projektowa rozbudowy ul. Kruhel Wielki w Przemyślu
Beschreibung: Planowana dokumentacja projektowa rozbudowy ul. Kruhel Wielki w Przemyślu obejmuje odcinek o długości ok. 1000 mb Kompleksowa dokumentacja projektowa obejmuje: a) mapę do celów projektowych, b) projekt budowlany (PZT, PAB, PT oraz załączniki do PB) we wszystkich niezbędnych branżach tj. drogowej, kanalizacyjnej, elektrycznej oraz likwidacji kolizji z istniejącą infrastrukturą podziemną i nadziemną wraz z wszelkimi wymaganymi opiniami i uzgodnieniami – 5 egz., c) projekt stałej organizacji ruchu drogowego (oznakowanie pionowe i poziome grubowarstwowe) – 5 egz., d) wszelkie materiały niezbędne do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji inwestycji zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie wraz z przygotowaniem wniosku (3 kpl.) – jeżeli będą wymagane, e) wszelkie materiały niezbędne do uzyskania zezwolenia na realizację inwestycji drogowej zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie wraz z przygotowaniem wniosku 3 kpl. (w tym dokumentacja geodezyjna - podział ok. 14 działek), f) dokumentacja geotechniczna, g) przedmiar robót i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (dla każdej branży), h) kosztorys inwestorski (dla każdej branży), i) kosztorys ofertowy (dla każdej branży),
Los: LOT-0008
Titel: Dokumentacja projektowa rozbudowy ul. Sucharskiego w Przemyślu
Beschreibung: Teren objęty opracowaniem zlokalizowany jest w granicach administracyjnych miasta Przemyśl i obejmuje obszar pomiędzy ulicą Sucharskiego a ulicą Tatarską na odcinku ok. 400 mb. dla którego planowane jest wykonanie drogi gminnej stanowiącej łącznik pomiędzy tymi ulicami. Kompleksowa dokumentacja projektowa obejmuje: a) mapę do celów projektowych b) projekt budowlany (PZT, PAB, PT oraz załączniki do PB) we wszystkich niezbędnych branżach tj. drogowej, kanalizacyjnej, elektrycznej oraz likwidacji kolizji z istniejącą infrastrukturą podziemną i nadziemną wraz z wszelkimi wymaganymi opiniami i uzgodnieniami – 5 egz. c) projekt stałej organizacji ruchu drogowego – 5 egz. d) wszelkie materiały niezbędne do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji inwestycji zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie wraz z przygotowaniem wniosku (3 kpl.) – jeżeli będą wymagane e) wszelkie materiały niezbędne do uzyskania zezwolenia na realizację inwestycji drogowej zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie wraz z przygotowaniem wniosku 3 kpl. (w tym dokumentacja geodezyjna podział ok. 1 działka), f) dokumentacja geotechniczna, g) przedmiar robót i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (dla każdej branży), h) kosztorys inwestorski (dla każdej branży), i) kosztorys ofertowy (dla każdej branży),
Los: LOT-0009
Titel: Dokumentacja projektowa wykonania pasa włączeniowego ul. Krakowskiej do Alei Wolności w Przemyślu
Beschreibung: Planowana dokumentacja projektowa wykonania pasa włączeniowego ulicy Krakowskiej do Alei Solidarności obejmuje odcinek o długości ok. 100 mb. Kompleksowa dokumentacja projektowa obejmuje: a) mapę do celów projektowych b) dokumentację projektową we wszystkich niezbędnych branżach tj. drogowej oraz likwidacji kolizji z istniejącą infrastrukturą podziemną i naziemną wraz z wszelkimi wymaganymi opiniami i uzgodnieniami – 5 egz. c) projekt stałej organizacji ruchu drogowego (oznakowanie pionowe i poziome grubowarstwowe) – 5 egz. d) wszelkie materiały niezbędne do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji inwestycji zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie wraz z przygotowaniem wniosku, uzyskania pozwolenia na budowę lub zgłoszenia robót budowlanych (3 kpl.), e) przedmiar robót i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (dla każdej branży), f) kosztorys inwestorski (dla każdej branży), g) kosztorys ofertowy (dla każdej branży),
Los: LOT-0010
Titel: Projekt dla rozbudowy i budowy odcinków dróg KDL1 – ulica Fabryczna i KDD3 zgodnie z MPZP Słowackiego II w Przemyślu
Beschreibung: Ulica Fabryczna w Przemyślu jest drogą gminną o numerze 120804R. Planowana dokumentacja projektowa rozbudowy ulicy obejmuje odcinek o długości ok. 200 mb. Planowana droga dojazdowa o symbolu KDD3 obejmuje odcinek o długości ok. 300 mb. Kompleksowa dokumentacja projektowa obejmuje: a) mapę do celów projektowych b) projekt budowlany (PZT, PAB, PT oraz załączniki do PB) we wszystkich niezbędnych branżach tj. drogowej, kanalizacyjnej, elektrycznej oraz likwidacji kolizji z istniejącą infrastrukturą podziemną i nadziemną wraz z wszelkimi wymaganymi opiniami i uzgodnieniami – 5 egz. c) projekt stałej organizacji ruchu drogowego – 5 egz. d) wszelkie materiały niezbędne do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji inwestycji zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie wraz z przygotowaniem wniosku (3 kpl.) – jeżeli będą wymagane e) wszelkie materiały niezbędne do uzyskania zezwolenia na realizację inwestycji drogowej zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie wraz z przygotowaniem wniosku 3 kpl. (w tym dokumentacja geodezyjna podział ok. 6 działek), f) dokumentacja geotechniczna, g) przedmiar robót i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (dla każdej branży), h) kosztorys inwestorski (dla każdej branży), i) kosztorys ofertowy (dla każdej branży),
Los: LOT-0011
Titel: Dokumentacja projektowa przebudowy ul. Karmelickiej w Przemyślu
Beschreibung: Ulica Karmelicka w Przemyślu jest drogą gminną o numerze 120678R o całkowitej długości około 280 mb. Kompleksowa dokumentacja projektowa obejmuje: a) mapę do celów projektowych b) dokumentacja projektowa we wszystkich niezbędnych branżach tj. drogowej, kanalizacyjnej, elektrycznej oraz likwidacji kolizji z istniejącą infrastrukturą podziemną i nadziemną wraz z wszelkimi wymaganymi opiniami i uzgodnieniami – 5 egz. c) projekt stałej organizacji ruchu drogowego – 5 egz. d) wszelkie materiały niezbędne do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji inwestycji, zgłoszenia robót budowlanych lub pozwolenia na budowę zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie wraz z przygotowaniem wniosku (3 kpl.) e) dokumentacja geotechniczna - jeżeli będzie wymagana, f) przedmiar robót i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (dla każdej branży), g) kosztorys inwestorski (dla każdej branży), h) kosztorys ofertowy (dla każdej branży),