See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż dygestoriów chemicznych dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa i montaż dygestoriów chemicznych. 2.Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Specyfikacji technicznej (załącznik nr 2 do SWZ), Specyfikacji asortymentowo- cenowej (załącznik nr 3 do SWZ) oraz projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 5 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 238044-2025
Interne Kennung: RZP/PN/118/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42520000 Lüftungsvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i montaż dygestoriów chemicznych.
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa i montaż dygestoriów chemicznych. 2.Przedmiotu zamówienia nie podzielono na części (pakiety). 3.Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Specyfikacji technicznej (załącznik nr 2 do SWZ), Specyfikacji asortymentowo - cenowej (załącznik nr 3 do SWZ) oraz Wzoru umowy (załącznik nr 5 do SWZ).