2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń i terenów zewnętrznych Sądu Rejonowego w Olsztynie w 2024 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń i terenów zewnętrznych Sądu Rejonowego w Olsztynie w 2023 r. Szczegółowy zakres zadań Wykonawcy został opisany w Załączniku nr 8 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: ZP-2131-3/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001