2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mobilnych kuchni polowych wraz z niezbędnym wyposażeniem w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 10 szt. mobilnych kuchni polowych w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej.
Interne Kennung: BZP/48/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy zamawiający wyznaczył krótszy termin składania ofert z powodu pilnej potrzeby udzielenia zamówienia. Przedmiotowe postępowanie realizowane jest w ramach programu pn.: Program Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026, finansowanego ze środków publicznych przeznaczonych do wykorzystania w bieżącym roku budżetowym. W związku z długi terminem realizacji przedmiotu zamówienia, wynikającym z czasu niezbędnego na wyprodukowanie i dostarczenie urządzeń, zachowanie standardowego terminu składania ofert niesie ryzyko niewykonania zamówienia w terminie pozwalającym na wydatkowanie i rozliczenie środków na zasadach określonych w programie, co może skutkować utratą możliwości wykorzystania przyznanego dofinansowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211400 Feldküchen
5. Los
Los: LOT-0001