2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Wronki”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości pozostających w zorganizowanym przez Gminę Wronki systemie odbioru odpadów komunalnych przez okres 28 miesięcy. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 7 rozłącznych i niezależnych względem siebie części. 3. Zakres przedmiotowy zamówienia obejmuje: 1) odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości pozostających w zorganizowanym przez Gminę Wronki systemie odbioru odpadów komunalnych przez okres 28 miesięcy, zgodnie z częściami opisanymi w Rozdziale III ust. 2 SWZ, oraz 2) transport odebranych odpadów komunalnych, w ramach każdej części zamówienia (I-VII) do miejsca zbierania (zagospodarowania) odpadów, zapewnionego przez Wykonawcę i wskazanego w ofercie, 3) przekazywanie celem zagospodarowania odpadów komunalnych, w ramach każdej części zamówienia (I-VII), w miejscu / miejscach zbierania (zagospodarowania) odpadów, zapewnianych przez Wykonawcę i wskazanego / wskazanych w ofercie, 4) zapewnienie przez cały okres realizacji usług odbioru i transportu odpadów komunalnych, w ramach każdej części zamówienia (I-VII) do miejsca / miejsc zbierania (zagospodarowania) wszystkich frakcji odpadów komunalnych, 5) realizację usług i obowiązków powiązanych z ww. w pkt 1-4 (odpowiednio względem każdej części zamówienia (I-VII). 4. Opisu przedmiotu zamówienia dokonano w niniejszej SWZ oraz: 1) w OPZ (załącznik nr 4 do SWZ), 2) we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 5. Zamawiający nie limituje ilości części zamówienia, na którą ofertę może złożyć Wykonawca. 6. Zamawiający określił wszystkie wymagane w postępowaniu podmiotowe środki dowodowe w rozdz. X SWZ.
Interne Kennung: NIiPP.271.20.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: Usługi związane z: a) odbieraniem i zagospodarowaniem niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych bezpośrednio od właścicieli nieruchomości (w systemie „u źródła”) zlokalizowanych na terenie Gminy Wronki, b) usuwaniem odpadów z tzw. „dzikich wysypisk”.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System), 90511200 Einsammeln von Hausmüll
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Szczegółowe zasady, sposób oraz zakres, w jakim Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji określa §12 PPU (zał. nr 3 do SWZ)
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: Usługi związane z odbieraniem i zagospodarowaniem bioodpadów stanowiących odpady komunalne, bezpośrednio od właścicieli nieruchomości (w systemie „u źródła”) zlokalizowanych na terenie Gminy Wronki, w tym choinek bożonarodzeniowych (w ramach odrębnych odbiorów).
Los: LOT-0003
Titel: Część III
Beschreibung: Usługi związane z: a)odbieraniem i zagospodarowaniem odpadów frakcji szkło bezpośrednio od właścicieli nieruchomości (w systemie „u źródła”) zlokalizowanych na terenie Gminy Wronki, b)przyjmowaniem i zagospodarowaniem odpadów frakcji szkło (z wyłączeniem odpadów o kodzie 17 02 02) z PSZOK, c)zapewnieniem właścicielom nieruchomości worków przeznaczonych do selektywnej zbiórki i gromadzenia odpadów frakcji szkło, w zakresie w jakim
Los: LOT-0005
Titel: Część IV
Beschreibung: Usługi związane z: a)odbieraniem i zagospodarowaniem odpadów frakcji papier bezpośrednio od właścicieli nieruchomości (w systemie „u źródła”) zlokalizowanych na terenie Gminy Wronki, b)zapewnieniem właścicielom nieruchomości worków przeznaczonych do selektywnej zbiórki i gromadzenia odpadów frakcji papier, w zakresie w jakim system deponowania odpadów przewiduje zbieranie odpadów w workach;
Los: LOT-0006
Titel: Część V
Beschreibung: Usługi związane z: a)odbieraniem i zagospodarowaniem łącznie zbieranych odpadów frakcji: metale; opakowania z metali (dalej łącznie: ,,metale”), tworzywa sztuczne (z wyłączeniem odpadów o kodzie 17 02 03); odpady opakowaniowe z tworzyw sztucznych i odpady opakowaniowe wielomateriałowe oraz styropian opakowaniowy (dalej łącznie: „tworzywa sztuczne”), bezpośrednio od właścicieli nieruchomości (w systemie „u źródła”) zlokalizowanych na terenie Gminy Wronki, b)przyjmowaniem i zagospodarowaniem odpadów metale i tworzywa sztuczne (z wyłączeniem odpadów o kodzie 17 02 03) z PSZOK, c)zapewnieniem właścicielom nieruchomości worków przeznaczonych do selektywnej zbiórki i gromadzenia odpadów frakcji metale i tworzywa sztuczne, w zakresie w jakim system deponowania odpadów przewiduje zbieranie odpadów w workach.
Los: LOT-0007
Titel: Część VI
Beschreibung: Usługi związane z przyjmowaniem i zagospodarowaniem z PSZOK frakcji: gruz; papier.
Los: LOT-0008
Titel: Część VII
Beschreibung: Usługi związane z: a) przyjmowaniem i zagospodarowaniem z PSZOK odpadów w zakresie następujących frakcji: i. odpady wielkogabarytowe, ii. szkło z ograniczeniem do kodu 17 02 02, iii. zmieszane odpady z budowy, iv. odpadowa papa, v. materiały izolacyjne, vi. zużyte opony, vii. zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, viii. baterie i akumulatory, ix. tworzywa sztuczne z ograniczeniem do kodu 17 02 03, x. bioodpady, 4 xi. przeterminowane leki, xii. odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki, xiii. opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczonych, xiv. lamp fluorescencyjnych i innych odpadów zawierających rtęć, xv. tekstyliów i odzieży, xvi. syntetyczne oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe, xvii. inne oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe, xviii. opakowania z metali zawierające niebezpieczne porowate elementy wzmocnienia konstrukcyjnego (np. azbest), włącznie z pustymi pojemnikami ciśnieniowymi, xix farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice zawierające substancje niebezpieczne, xx. farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice inne niż wymienione w 20 01 27. b)organizowaniem mobilnych zbiórek odpadów komunalnych w zakresie odbioru zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, odpadów wielkogabarytowych oraz odzieży i tekstyliów (na zasadach określonych w Rozdziale X OPZ).