2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT Hardware
Beschreibung: De Opdracht betreft het leveren van ICT-hardware met bijkomende dienstverlening gericht op bestellen, (her-) uitleveren, onderhoud en garantieafhandeling. Het betreft werkplekhardware en devices (inclusief optioneel gerelateerde randapparatuur en accessoires) voor medewerkers, docenten, leerkrachten en leerlingen van RVKO en overige Opdrachtgevers. €7.800.000,-
Interne Kennung: 24.043
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Opdracht betreft het leveren van ICT-hardware met bijkomende dienstverlening gericht op bestellen, (her-) uitleveren, onderhoud en garantieafhandeling. Het betreft werkplekhardware en devices (inclusief optioneel gerelateerde randapparatuur en accessoires) voor medewerkers, docenten, leerkrachten en leerlingen van RVKO en overige Opdrachtgevers. €7.800.000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële looptijd van de Overeenkomst is vastgesteld op 3 jaar, ingaande vanaf 1 april 2025. Na afloop van deze periode bestaat de optie tot verlenging, voor één maal twee jaar en aanvullend één maal één jaar onder dezelfde condities. De maximale looptijd van de Overeenkomst betreft dus 6 jaar.